Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W Sylwestra prezydent Szełemej będzie gościł w Aqua Zdroju

Czwartek, 5 grudnia 2013, 17:09
Aktualizacja: Piątek, 6 grudnia 2013, 14:19
Autor: PAW
Wałbrzych: W Sylwestra prezydent Szełemej będzie gościł w Aqua Zdroju
Fot. red
Dziś prezydent Roman Szełemej zachęcał do uczestnictwa w Zabawie Sylwestrowej, która odbędzie się w centrum sportowo–rekreacyjnym Aqua Zdrój.

- Okazuje się, że Aqua Zdrój cieszy się coraz wiekszą popularnością, mimo że niektórzy przepowiadali, że centrum będzie stało puste – mówi prezydent Roman Szełemej. – Bywają dni, że z usług Aqua Zdroju korzysta 1300-1400 osób i ta liczba stale rośnie.

Prezydent Szełemej chce dążyć do tego, by frekwencja w centrum sportowym stale rosła. W tym m.in. celu spotkał się z przedstawicielami wałbrzyskiej strefy ekonomicznej. Zachęcał firmy funkcjonujące w WSSE „Invest Park” do korzystania z obiektów Aqua Zdroju.
- Liczba imprez sportowych, ale nie tylko, odbywających się w naszym obiekcie, jest naprawdę zadowalająca – mówi Szełemej. – Oczywiście praktycznie nie ma szans, żeby taki obiekt na siebie zarabiał, czy się choć bilansował, ale należy dążyć do tego, by Gmina musiała jak najmniej dokładać do jego utrzymania i funkcjonowania.

Prezydent nie kryje zadowolenia z faktu, że imprezy sportowe powodują zapełnienie hotelu przy Aqua Zdroju. Cieszy się również, że siłownia i inne obiekty rekreacyjne mają coraz większą rzeszę zwolenników.
- Standard, jaki oferujemy, jest bardzo wysoki. W najbliższym czasie będzie tu organizowany Sylwester i zapewniam, że się na nim pojawię. Wszystkim wałbrzyszanom powinno zależeć, żeby Aqua Zdrój był promowany i dobrze postrzegany w Polsce. Musimy wspólnie budować markę tego miejsca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group