Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2690
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wakacje z WOK–iem

Czwartek, 28 lipca 2016, 8:30
Aktualizacja: 9:37
Autor: AS
Wałbrzych: Wakacje z WOK–iem
Fot. AS
Wałbrzyski Ośrodek Kultury przez okres wakacji proponuje multum zajęć dla dzieci. Stworzono program dla dwóch grup: 7–9 lat i od 10 wzwyż.

Od poniedziałku prowadzone są warsztaty fotograficzne. Trwają w godzinach 9.00-14.00 i płatne są jednorazowo – ich koszt to 40 zł. Dzieci biorące udział w tych zajęciach mają do wykonania różne zadania, które danego dnia muszą zrealizować. Dla przykładu, jedno z nich to przebranie się w przeróżne stylizacje i zrobienie zdjęć portretowych.

Dla grupy młodszych dzieci przewidziane są cykliczne spotkania. W poniedziałki odbywają się zajęcia integracyjne, we wtorki plastyczne, w środy sportowe, w czwartki wycieczki wyjazdowe lub plenerowe, a w piątki taneczne. Grupa 10+ uczestniczy natomiast w warsztatach takich jak teatralne, muzyczne, fotograficzne czy rękodzielnicze.

Zarówno zajęcia dla młodszych, jak i dla starszych, dzieci są płatne. Pojedyncze ćwiczenia plastyczne czy taneczne to koszt 10 zł, natomiast warsztaty kilkudniowe wahają się w graniach 40-60 zł. Dalsze wycieczki, do Warszawy czy Podziemnego Miasta Osówki, to już trochę większy koszt, w zależności od ilości atrakcji i od odległości tego miejsca.

Na zakończenie wakacji, 25 sierpnia, Wałbrzyski Ośrodek Kultury organizuje wycieczkę dla obu grup. Młodsza będzie mogła bawić się w Zatorlandzie, a starsza w Energylandii. Na wyjazdy obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group