Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1806
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wakacyjna plaża w Victorii

Niedziela, 24 lipca 2016, 9:21
Autor: red.
Wałbrzych: Wakacyjna plaża w Victorii
Fot. Robert Bajek
Na terenie wałbrzyskiej Galerii Victoria od wczoraj funkcjonuje wakacyjna plaża. Nowy projekt nosi nazwę "Na plaży fajnie jest!".

Wakacyjna plaża w Galerii Victoria, to przede wszystkim wypoczynek aktywny. W ramach projektu uruchomiona została zawierająca liczne animacje, konkursy i turnieje z atrakcyjnymi nagrodami strefa relaksu. W pobliżu plaży zorganizowano pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, na którym odbywać się będą pozaturniejowe rozgrywki dla wszystkich - bez sędziego od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 19.00, a z udziałem sędziego w soboty i niedziele od godziny 12.00 do 15.00. Na boisku w soboty i niedziele od godziny 15.00 do godziny 19.00 odbywać się będą też rozgrywki turniejowe.

To jednak nie koniec atrakcji. Zlokalizowany w Galerii Victoria klub CityFit w ramach projektu zorganizował na wakacyjnej plaży niezwykły pokaz Zumby, w którym każdy mógł uczestniczyć. Codziennie na terenie plaży odbywać się będą konkursy z nagrodami i różnego rodzaju animacje dla najmłodszych, a także turnieje badmintona, piłki plażowej i tenisa. Realizowany przez wałbrzyską Galerię Victoria projekt "Na plaży fajnie jest!" to dobra zabawa, relaks i aktywny wypoczynek w niecodziennej scenerii.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group