Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wakacyjne remonty szkół

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 5 sierpnia 2015, 12:18
Autor: red
Fot. UM Boguszów–Gorce
Okres wakacyjny to najlepszy moment na remonty w szkołach.

W zeszłym roku w gminie Boguszów-Gorce wyremontowano szereg sal lekcyjnych w tym roku remonty objęły przede wszystkim korytarze oraz klatki schodowe.

W Zespole Szkół Samorządowych w Gorcach wymieniono instalację elektryczną, przeprowadzono remont korytarza na I piętrze oraz klatek schodowych prowadzących na I piętro.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Boguszowie remontem objęto korytarz na I piętrze wraz z instalacją elektryczną oraz klatki schodowe prowadzące na I piętro w budynku przy ul. Szkolnej 3.

Ciągi komunikacyjne oraz klatki schodowe pięknieją również w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6. Remont ten będzie uwieńczeniem trwającego od kilku lat remontu pomieszczeń szkolnych w budynku przy ul. Kopernika 7.

Poza wyżej wymienionymi remontami w szkołach trwają również intensywne prace nad poprawą bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W okresie wakacji wszystkie budynki PSP nr 6 (ul. Kopernika 7 oraz Reymont 4) i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego (ul. Szkolna 3, Szkolna 4 oraz sala gimnastyczna) zostaną wyposażone w nowe hydranty. Równocześnie trwają prace zmierzające do wyposażenia pozostałych szkół – Zespołu Szkół Samorządowych oraz Gimnazjum nr 1 w nowe spełniające wymagania przeciwpożarowe hydranty.

Remonty wykonywane są ze środków budżetu miasta Boguszów-Gorce.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Magda W.-k 5-08-2015 18:53
Ciekawe, czy zdążą przed 1 września. Potem będzie srpzatanie. Jak zwykle byle jak. Dzieci ławki powycierają rękawami. Jak pracują sprzątaczki w szkołach Boguszowa-Gorc wszyscy doskonale wiedza. Przychodzą do pracy o 10.oo i siedzą i piją kawusie. Zaczynają pracować o 14.00 a o 17.00 są już w domu!
~ 5-08-2015 19:29
A co na to Pani dyrektor. Daje ciche przyzwolenie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group