Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych kupuje bilety komunikacji miejskiej mobilnie

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 30 listopada 2017, 12:31
Autor: red
Fot. użyczone
W Wałbrzychu można już kupować bilety komunikacji miejskiej przy użyciu SkyCash – darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Rozwiązanie działa w wielu innych miastach i daje dostęp do całego szeregu dodatkowych usług, jak przelewy na numer telefonu, doładowania GSM czy kupowanie biletów na pociągi.

Nowy operator SkyCash zacznie realizować sprzedaż z dniem 1 grudnia 2017 r.

Aplikacja SkyCash pozwala dokonać zakupu w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży . Pasażerowie znajdą w niej bilety jednorazowe-czasowe 60-minutowe, jednorazowe-czasowe 24-godzinne oraz socjalne jednorazowe-czasowe 60-minutowe, które nie różną się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników.

Aby móc korzystać z rozwiązania, należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć zakładkę „Komunikacja miejska” i z listy miast wybrać Wałbrzych - aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Następnie należy wybrać jeden z dostępnych biletów i potwierdzić zamiar jego zakupu. Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę „Bilety do kontroli”, wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Aby móc dokonać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

- SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług – powiedział Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash. - Korzystając z aplikacji można m.in. kupować bilety na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, doładowywać telefony na kartę, wypłacać gotówkę z bankomatów czy dokonywać płatności za domowe rachunki - dodaje Bochenek.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group