• Środa, 21 sierpnia 2019
  • Godz. 1:49
  • Imieniny: Joanny, Franciszki, Kazimiery, Piusa
  • Czytających: 4464
  • Zalogowanych: 3
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Wałbrzych w czterech porach roku”

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 18 grudnia 2014, 9:00
Autor: organizatorzy/opr.Polka
Fot. Polka
15 grudnia br. w Zespole Szkół Techniczno –Budowlanych odbył się finał konkursu plastyczno–literackiego „Wałbrzych w czterech porach roku”.

Organizatorem konkursu realizowanego w ramach całorocznego projektu „Waldenberc, Valbrich, Waldenburg, Wałbrzych” był Zespół Szkół Techniczno-Budowlanych we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną „Biblioteka pod Atlantami”. Impreza skierowana była do dzieci wszystkich szkół podstawowych w Wałbrzychu. Wpłynęło 55 prac plastycznych oraz 6 literackich.

Jury w składzie: Elżbieta Kwiatkowska-Wyrwisz (Fundacja Museion) przewodnicząca, Magdalena Woch (Zamek Książ sp. z o.o.),
Arleta Wojciechowska (PiMBP „Biblioteka pod Atlantami”), Lilianna Masiuk (Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA), Katarzyna Spera (Zespół Szkół Techniczno-Budowlanych), Barbara Rzeźnikiewicz (Zespół Szkół Techniczno-Budowlanych) - Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Prace plastyczne:

Klasy I-III
I miejsce – Jeremiasz Topolewski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 (kl. I)
II miejsce – Julia Poczekaj Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 (kl. III)
III miejsce – Wiktoria Sobstyl, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 (kl. II)
Wyróżnienia – Julia Janiczek PSP nr 30 kl. III, Weronika Mościcka Zespół Szkół Muzycznych kl. I, Gracjan Skołubowicz PSP nr 37 kl. I

Klasy IV-VI
I miejsce – Natalia Kurek PSP nr 23 kl. IV
II miejsce – Amelia Wierzbowska PSP nr 37 kl. VI
III miejsce ex aequo – Agnieszka Parzonka PSP nr 2 kl. IV, Paweł Woźniak PSP nr 21 kl. V
Wyróżnienia – Paulina Stańczak PSP nr 15 kl. VI, Justyna Matuszewska PSP nr 21 kl. VI, Paulina Felicka PSP nr 21 kl. V
Specjalne wyróżnienie Fundacji Museion otrzymała Nicole Szafarz z Zespołuł Szkół Integracyjnych uczennica kl. IV

Prace literackie:

Klasy I-III
Nie przyznano nagród i wyróżnień

Klasy IV – VI
I miejsce – Amelia Walak PSP nr 37 kl. V
II miejsce – Maja Gajewska PSP nr 37 kl. VI
III miejsce ex aequo – Wiktoria Dyduch Zespół Szkół Muzycznych kl. VI, Dominika Malicka PSP nr 2 kl. V
Dyrektor Zespołu Szkół Techniczo-Budowlanych przyznał Nagrodę specjalną – Aleksandra Sznel PSP nr 23 kl. IV
Wyróżnienia organizatorów – Wiktoria Paszkiewicz PSP nr 2 kl. VI, Alicja Żyłak PSP nr 30 kl. III, Natalia Kowalska Zespół Szkół Muzycznych kl. VI, Wiktoria Mliczek PSP nr 15 kl. V.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group