Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3261
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wałbrzych wygrywa

Czwartek, 14 października 2021, 12:27
Aktualizacja: 12:28
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Wałbrzych wygrywa
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się się w miniony piątek w turnieju piłki nożnej „Forensic Cup”, który odbył się w podwrocławskich Siechnicach. Wałbrzyscy funkcjonariusze zwyciężyli całe zawody, wygrywając osiem meczów i ponosząc tylko jedną porażkę.

Tegoroczna impreza była już piątą edycją tych piłkarskich zawodów. Wystartowało w niej 10 drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Łącznie było ich 45. Każdy pojedynek trwał po 12 minut.

Obok współorganizatora Wydziału Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu o pamiątkowy puchar walczyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji we Wrocławiu, Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, Komendy Powiatowej Policji w Górze, Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie oraz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

I to właśnie wałbrzyscy policjanci nie dali szans swoim przeciwnikom, zwyciężając osiem z dziewięciu meczów w całym turnieju. Drugie miejsce w zawodach zajęli piłkarze KPP Polkowice, a trzecie WTK KMP we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group