Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 5046

REGION: Wałbrzyscy kolarze zaczęli starty

Wtorek, 12 marca 2013, 13:37
Kolarze wałbrzyskiego Górnika zaczęli sezon od startów w Mistrzostwach Dolnego Śląska w przełajach, które odbyły się w Jeleniej Górze.

W kategorii juniorek nasze zawodniczki dominowały i zajęły pięć pierwszych miejsc. Wygrała Karolina Wolska przed Karoliną Piotrowską, Moniką Lasotą, Aleksandrą Dmytrasz i Katarzyną Pawłowską. Wśród juniorów najlepszy był kolarz Górnika Kamil Gorzawski, a tuż za nim uplasował się kolejny wałbrzyszanin Paweł Przewiędą. Na 9. miejscu wyścig ukończył Mateusz Kowalski, a na 12. Bartłomiej Polkowski. W rywalizacji juniorek młodszych Andżelika Piwowarska była trzecia, a wśród juniorów młodszych Krzysztof Skibiński zajął drugie miejsce. Kolejny nasz kolarz - Michał Nowak - był siódmy, a Sebastian Arent ósmy. W kategorii młodziczek zawodniczki Górnika zajmowały miejsca 7-10: Wiktoria Węgrzynowska, Kinga Rynia, Arianna Bieniecka, Sandra Dudiak.