Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3155
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyskie ferie z Aqua–Zdrojem

Czwartek, 20 lutego 2014, 6:25
Autor: red.
Wałbrzych: Wałbrzyskie ferie z Aqua–Zdrojem
Fot. Robert Bajek
W ramach trwających „Wałbrzyskich ferii zimowych 2014 z Aqua–Zdrojem” przygotowano wiele atrakcji i szeroką ofertę zajęć sportowych dla wałbrzyskich dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w hali przy ul. Wysokiego, hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina, na terenie znajdującego się przy ulicy Topolowej Skate Parku, oraz w Aqua–Zdroju.

Bogata oferta zajęć sportowych obejmuje turniej halowej piłki nożnej chłopców do 13 lat ze szkół podstawowych, oraz gimnazjalistów w wieku14-16 lat, zajęcia z lekkiej atletyki dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, elementy sportów walki takie jak zapasy i aikido dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, fitness dla dziewcząt ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, siłowna z instruktorem dla gimnazjalistów i młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, turniej koszykówki 3-osobowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, rozgrywki trójek siatkarskich ze wszystkich rodzajów szkół, tenis stołowy dla wszystkich typów szkół, zumba dla dziewcząt ze wszystkich typów szkół, streetball w którym udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, oraz step dla dziewcząt ze wszystkich typów szkół. Dla miłośników sportów ekstremalnych dostepny jest również Skate Park.

Zajęcia prowadzone są pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Opłaty wymaga jedynie wejście do Parku Wodnego i Skate Parku, jednak w okresie ferii przewidziane są wysokie rabaty dla dzieci i młodzieży szkolnej. Szczegółowe informacje na temat godzin, terminów i lokalizacji zajęć znajdują się na stronie internetowej Aqua-Zdroju.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego treningu zapaśniczego, który odbył się wczoraj w hali przy ulicy Chopina w Wałbrzychu. W zajęciach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group