Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5750
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyszanin wyruszył do Kanady, by wesprzeć remont bazy harcerzy w Wilczu

Środa, 7 listopada 2018, 12:35
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzyszanin wyruszył do Kanady, by wesprzeć remont bazy harcerzy w Wilczu
Fot. organizatorzy
Sztafeta rowerowa dookoła świata z udziałem wałbrzyszanina, tzw. etap kanadyjski ma na celu wsparcie zbiórki pieniędzy na rzecz Harcerskiej Bazy Obozowej w Wilczu.

Maciej Skiba w Kanadzie. Jest on inicjatorem zbiórki pieniędzy na remont Bazy Obozowej w Wilczu. Od kilkunastu dni uczestniczy w światowym projekcie Bike Jamboree – sztafecie rowerowej dookoła świata.

Idea Bike Jamboree to historia o przyjaźni i wielkim wysiłku wielu osób – doświadczonych podróżników i ludzi bardzo młodych – by wspólnie zrealizować rowerową podróż dookoła świata. To rzecz o dzieleniu się: pasją, doświadczeniem i inspiracjami do spełniania marzeń. To również historia o współczesnym harcerstwie i uniwersalnym duchu braterstwa oraz wartościach, które są ponad wszelkimi podziałami i granicami geograficznymi.

Dzisiaj Maciek przesyła harcerskie pozdrowienia dla całej społeczności wałbrzyskiego harcerstwa oraz dla wszystkich przyjaciół. Wspólnie zachęcamy do udziału w zbiórce pieniędzy na Bazę w Wilczu - https://zrzutka.pl/6m2bhs

Wyprawę objęła patronatem Naczelniczka ZHP hm. Anna Nowosad.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group