Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2515
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walentynkowa sobota szalonych rabatów w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 lutego 2012, 10:33
Aktualizacja: Niedziela, 2 sierpnia 2020, 7:09
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Z okazji zbliżających się Walentynek, Galeria Victoria w Wałbrzychu przygotowała dla swoich klientów wiele niepowtarzalnych atrakcji. W najbliższą sobotę, 11 lutego
2012 roku, odbędzie się Walentynkowa Sobota Szalonych Rabatów, podczas której klienci wałbrzyskiego centrum handlowego będą mieli okazję skorzystać ze specjalnych rabatów sięgających nawet 70%. Będzie to doskonała okazja, aby znaleźć idealny prezent dla ukochanej osoby. Galeria Victoria przygotowała też wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. romantyczną wycieczką do Paryża dla dwóch osób.

Wałbrzyszanie, którzy postanowią skorzystać ze specjalnych obniżek cen w najbliższą sobotę, będą również mieli okazję do świetnej zabawy dzięki interesującemu programowi, jaki przygotowała Galeria Victoria.

Za zakupy zrobione w ciągu całego dnia za minimalną kwotę 30 zł, przy scenie w rotundzie wręczane będą kupony konkursowe. Spośród wypełnionych i wrzuconych do urny kuponów wybrane zostaną osoby, które wezmą udział w konkursie. Aby wygrać, uczestnicy będą musieli odpowiedzieć poprawnie na jedno z pytań dotyczących Galerii Victoria. Wśród nagród znalazły się: wycieczka do Paryża dla dwóch osób, dwie wieże hi-fi wraz z płytą CD zawierającą romantyczne utwory, trzy odtwarzacze DVD z walentynkowym filmem oraz dwuosobowe zaproszenia do kina Cinema City. Ponadto w sobotę na klientów Galerii Victoria czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji. Od godz. 14.00 do 19.00 zakochani będą mogli fotografować się przy miniaturze Wieży Eiffla, a od godz. 15.00 do 20.00 działać będzie Studio Piosenki z repertuarem obejmującym utwory romantyczne. Natomiast o godz. 17.00 rozpocznie się muzyczny konkurs ze Studiem Piosenki, podczas którego klienci centrum handlowego będą mogli zaprezentować swoje zdolności wokalne. Zwycięzca otrzyma kartę płatniczą na zakupy o wartości 300 zł, przygotowano także upominki od najemców Galerii Victoria.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha do odwiedzenia Galerii Victoria w najbliższą sobotę oraz uczestnictwa w przygotowanych przez nas konkursach. Będzie to doskonała okazja, aby wygrać atrakcyjne nagrody, a także skorzystać z wyjątkowych promocji oferowanych przez naszych najemców – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group