Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Walim: Razem łatwiej

Środa, 17 grudnia 2014, 11:34
Autor: opr.red./organizatorzy
Walim: Walim: Razem łatwiej
Fot. www.walim.pl
13 grudnia 2014 r. w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu odbyła się niezwykła impreza, której organizatorami była Rada Rodziców oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Walimiu. Celem spotkania było zebranie funduszy na wsparcie w ciężkiej chorobie – Mateusza i Piotra.

W programie między innymi były występy artystyczne przedszkolaków, nauka zasad pierwszej pomocy prowadzona przez profesjonalny zespół ratowników medycznych, prezentacja akcji ratunkowej przedstawiona przez zespół straży pożarnej, loteria fantowa, kiermasz ozdób świątecznych, występ szkolnego koła teatralnego oraz sprzedaż ciast i przysmaków przygotowanych przez rodziców.

Można było także wybrać się na przejażdżkę bryczką lub samochodem rajdowym. Ważnym punktem imprezy była licytacja fantów przekazanych przez różne instytucje oraz osoby prywatne. Były one niezwykle atrakcyjne, np. bilety na nocne zwiedzanie Zamku Książ lub Galę Noworoczną Filharmonii Sudeckiej albo świąteczne ciasto w formie domku z piernika lub wyjątkowe pamiątki historyczne. Wszyscy oczarowani byli występem pani Anny Olszewskiej z przyjaciółmi oraz Zespołu Pieśni i Tańca Bystrzyca.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group