Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5364
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wawrzyniak w Ślęzie

Środa, 18 stycznia 2023, 13:07
Aktualizacja: 13:09
Autor: PAW
REGION: Wawrzyniak w Ślęzie
Fot. Ślęza Wrocław
Do sztabu szkoleniowego żeńskiej sekcji piłki nożnej Ślęzy Wrocław dołączył pochodzący z naszego regionu Łukasz Wawrzyniak.

Kobieca sekcja 1KS-u została wzmocniona. Nie chodzi tu jednak, jak to zwykle bywa o piłkarkę, a o trenera. Bardzo się cieszymy, że do naszego klubu dołączył Łukasz Wawrzyniak. Ten posiadający licencję UEFA B szkoleniowiec, nie jest anonimową postacią w naszym regionie. Prowadzone przez niego drużyny zawsze posiadały jakość. Tak było w Górniku Boguszów-Gorce, w którym to klubie Łukasz Wawrzyniak rozpoczął pracę w żeńskim futbolu prowadząc grupę młodzieżową. Następnie szkolił drużynę U13 w AZS-ie PWSZ Wałbrzych. Kolejnym jego klubem była świdnicka Polonia. W niej zajmował się drużyna trampkarek, którą wprowadził do CLJ U15, przez co Polonia jest jedynym spoza Wrocławia, dolnośląskim klubem, który miał możliwość rywalizowania w tych prestiżowych rozgrywkach. Ostatnim klubem w którym pracował trener Wawrzyniak, była Bielawianka Bielawa. Tu prowadził on drużynę czwartoligowych rezerw.

Teraz Łukasz Wawrzyniak dołączył do żółto-czerwonej rodziny, a na pytanie co go skłoniło do pracy w 1KS-ie odpowiedział.

– Praca w takim klubie jak Ślęza Wrocław to dla mnie taka „wisienka na torcie” w mojej dotychczasowej pracy w żeńskim futbolu. To też dla mnie też nagroda za wieloletnią pracę. W Ślęzie Wrocław widzę możliwość rozwoju i dziękuje, że dano mi tu na to szansę.

Łukasz Wawrzyniak został trenerem rezerw Ślęzy, występujących w IV lidze. Ma już za sobą pierwsze treningi z dziewczynami i już teraz widać, że współpraca z nimi układa się bardzo dobrze.

Źródło: Ślęza Wrocław

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
7
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
14%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group