Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3509
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ważna informacja dla kibiców piłkarskiego Górnika

Piątek, 14 września 2012, 17:04
Aktualizacja: 19:42
Autor: red
Wałbrzych: Ważna informacja dla kibiców piłkarskiego Górnika
Fot. PAW
Już jutro o godzinie 16.00 piłkarze wałbrzyskiego Górnika rozegrają kolejny mecz w II lidze.

Komunikat ws. organizacji w dniu 15-09-2012 r. o godzinie 16:00, meczu rozgrywek II ligi grupy zachodniej: Górnik Wałbrzych – Tur Turek:

Informujemy, że impreza organizowana będzie wg. przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W związku z powyższym wszyscy uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości, a dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć pod opieką osoby dorosłej.

Udostępnione zostaną wszystkie „czynne” sektory(A,B,C,D,E,F i G-goście). Każdy bilet będzie przyporządkowany do indywidualnego miejsca siedzącego, z którego zobowiązana jest korzystać osoba wpuszczona na stadion, na podstawie tego biletu.

W przerwie meczu przeprowadzone będą konkursy. Warunkiem otrzymania nagrody będzie zajęcia miejsca zgodnego z biletem!!!
Bilety w cenie 10 zł. normalny i 5 zł. ulgowy, do nabycia w kasie przed stadionem, w przeddzień meczu w godz. 17,00 – 19,00 oraz w dniu meczu od godz. 15,00, oraz w biurze klubu w siedzibie PWSZ przy ul. Zamkowej (wtorek w godz. 8 – 12). Dostępne będą również karnety :zwykłe w cenie 50 zl ( tylko II liga), kibica60 zł ( II liga + PP) oraz Vipowskie w cenie 90 zł ( II liga + PP na sektorze Vipów)

Wejście na stadion (brama 4 A i B oraz 5) zostanie udostępnione od godz. 15:00 (w związku z udostępnieniem sektora G dla kibiców gości, wejście na sektor E i F odbywał się będzie przez bramę 5).

Ul. Ratuszowa będzie zamknięta (dla pojazdów mechanicznych) na wysokości przedszkola. Dojazd do parkingów - od ulicy Piasta.

W związku z realizowaną przy stadionie budową, prosimy o wyrozumiałość w zakresie powstałych utrudnień.

Zapraszamy i liczymy na kulturalny doping.

Zarząd Klubu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group