Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3466
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ważne informacje przed meczem Górnik–Raków

Piątek, 31 sierpnia 2012, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: red
Wałbrzych: Ważne informacje przed meczem Górnik–Raków
Fot. PAW
W sobotę 1 września o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Ratuszowej odbędzie się kolejny mecz o mistrzostwo II ligi zachodniej. Mamy dla kibiców kilka informacji związanych z tym wydarzeniem.

Komunikat w sprawie organizacji w dniu 01-09-2012, meczu rozgrywek II ligi grupy zachodniej: Górnik Wałbrzych – RTS Raków Częstochowa:

Informujemy, że impreza organizowana będzie wg. przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W związku z powyższym wszyscy uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości, a dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć pod opieką osoby dorosłej. Udostępnione zostaną wszystkie „czynne” sektory(A,B,C,D,E,F i G-goście). Każdy bilet będzie przyporządkowany do indywidualnego miejsca siedzącego, z którego zobowiązana jest korzystać osoba wpuszczona na stadion, na podstawie tego biletu.

W przerwie meczu przeprowadzone będą konkursy. Warunkiem otrzymania nagrody będzie zajęcia miejsca zgodnego z biletem!!!

Bilety w cenie 10 zł. normalny i 5 zł. ulgowy, do nabycia w kasie przed stadionem, w przeddzień meczu w godz. 17.00 – 19.00 oraz w dniu meczu od godz. 15.00, oraz w biurze klubu w siedzibie WSZ przy ul. Zamkowej (wtorek w godz. 8.00 – 12.00). Dostępne będą również karnety :zwykłe w cenie 60 zł (tylko II liga), kibica 70 zł ( II liga + PP) oraz Vipowskie w cenie 100 zł (II liga + PP na sektorze Vipów).

Wejście na stadion (brama 4 A i B oraz 5) zostanie udostępnione od godz. 16.00 (w związku z udostępnieniem sektora G dla kibiców gości, wejście na sektor E i F odbywał się będzie przez bramę 5).

Ulica Ratuszowa będzie zamknięta (dla pojazdów mechanicznych) na wysokości przedszkola. Dojazd do parkingów – od ulicy Piasta. W związku z realizowaną przy stadionie budową, prosimy o wyrozumiałość w zakresie powstałych utrudnień.

W związku z tym że jest to impreza podwyższonego ryzyka, oprócz ewidencji, będzie konieczne utrwalenie wizerunku twarzy wraz z dowodem tożsamości (zgodnie z Ustawą o Imprezach Masowych).

Zapraszamy i liczymy na kulturalny doping.

Zarząd Klubu

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group