Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4011
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wciąż poszukują świadków odstrzału dzików

Poniedziałek, 17 stycznia 2022, 7:42
Aktualizacja: 9:43
Autor: red
Wałbrzych: Wciąż poszukują świadków odstrzału dzików
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy funkcjonariusze wciąż poszukują osób, które 6 grudnia 2021 roku były naocznymi świadkami odstrzału redukcyjnego dzików na Podzamczu. Proszą również o kontakt osoby posiadające materiały wideo z tego zdarzenia.

Policjanci pierwszego komisariatu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie narażenia w dniu 6 grudnia tego roku w dzielnicy Podzamcze innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Pierwsze telefoniczne zgłoszenia - poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego - policjanci otrzymali około godziny 13:45.

Osoby będące naocznymi świadkami odstrzału redukcyjnego dzików w tym dniu w wyżej wymienionym miejscu proszone są o bezpośredni kontakt z funkcjonariuszami. Ponadto policjanci zwracają się z prośbą o przekazywanie filmów, na których uwidoczniony jest przebieg tego zdarzenia oraz o zgłoszenie się do komisariatu osoby, która widoczna jest na załączonym screenie, kiedy szła chodnikiem pomiędzy budynkami.

Zgłaszać można się bezpośrednio do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie-Zdroju przy ul. Łączyńskiego 34. Kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu: 47 87 577 00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
8
50%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
19%
Złości
4
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group