• Niedziela, 22 września 2019
  • Godz. 5:36
  • Imieniny: Joachima, Maurycego, Tomasza
  • Czytających: 2328
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Weekend Babci i Dziadka” w Galerii Victoria za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 20 stycznia 2014, 19:00
Aktualizacja: 20:21
Autor: Ina
Fot. KingA
Przez dwa weekendowe dni – 18–19 stycznia – w Galerii Victoria na babcie oraz dziadków czekało mnóstwo atrakcji. A wszystko po to, by w wyjątkowy sposób uczcić ich nadchodzące święta.

Wszystkim babciom i dziadkom przybyłym w weekend do Galerii Victoria czas – niewątpliwie - upłynął bardzo przyjemnie. Zgromadzeni seniorzy obejrzeć mogli występy dzieci z wałbrzyskich szkół i przedszkoli, które specjalnie na tę okazję przygotowały różnorodne programy artystyczne. Nie zabrakło rymowanek, wierszyków, piosenek…

Dużo emocji wzbudziły pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu najmłodszych.
- To najpiękniejszy prezent, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – mówili tuż po występie pary trenującej w szkole tańca „Havana” ich wzruszeni dziadkowie oraz babcie.

Co więcej - tańczyli również seniorzy. Zgromadzeni goście mogli także zobaczyć, co jest modne, gdyż seniorów nie zabrakło nawet na wybiegu. Panie mogły wreszcie dowiedzieć się, co „kręci” ich mężczyzn w wędkarstwie. Mówiono również o modelarstwie oraz nordic walking.

Przerwy między różnorodnymi występami były okazją do zdradzenia wyników sondaży, które dotyczyły m. in. najchętniej otrzymywanych upominków. Jak się okazało – babcie preferują kosmetyki, dziadkowie natomiast najchętniej przyjmują koszule oraz krawaty.

W kąciku piękna czekała na gości Ewelina Małecka – Gad, która nie tylko zdradzała tajniki makijażu, ale starała się przy okazji udowodnić, że czasem warto pozwolić sobie na nieco odważniejszy makijaż. Czy udało jej się przekonać seniorki?
- Od razu człowiek czuje się inaczej – przekonywała jedna z pań. – Bardzo jestem zadowolona.

Wszyscy musieli także pamiętać o nieustannym uśmiechu, gdyż co kilka kroków można było spotkać reportera ze studia fotograficznego.

Nie zapomniano również o wnukach – dla nich także przygotowano gamę możliwości. Poza prezentacją swoich umiejętności na scenie, najmłodsi mogli własnoręcznie wykonać prezenty dla swoich bliskich.

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group