Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2711
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wiele się dzieje w Bibliotece pod Atlantami

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 11:37
Autor: red
Wałbrzych: Wiele się dzieje w Bibliotece pod Atlantami
Fot. red
W tym tygodniu Biblioteka pod Atlantami poleca szereg ciekawych spotkań.

We wtorek 4 kwietnia o godzinie 17.00 w nowej siedzibie Filii nr 7 na Piaskowej Górze prezes stowarzyszenia Dolnośląska Grupa Badawcza Tomasz Jurek poprowadzi spotkanie "Piaskowa Góra, a może szklana góra?", podczas którego wyjaśni skąd wzięła się taka nazwa dzielnicy, przedstawi historię jej powstania oraz opowie o związanych z nią przemyśle, ludziach i kulturze.

W środę 5 kwietnia o godzinie 17.00 z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, w budynku głównym odbędzie się spotkanie autorskie Agnieszki Kossowskiej. Agnieszka Kossowska, opolanka, autorka wyjątkowej książki o niepełnosprawności „Duże sprawy w małych głowach". Mama niepełnosprawnego Franka i zdrowej Natalii. Znana jest jako autorka bloga Dzielny Franek, na którym opisuje wszystkie radości i troski czteroosobowej rodziny.

W piątek 7 kwietnia o godzinie 17.00 w Galerii pod Atlantami odbędzie się wernisaż wystawy "Winylove" Małgorzaty Karczewskiej. Artystka tworzy swoje prace na starych płytach winylowych, dając im nowe życie i zupełnie nowe znaczenie. W swojej twórczości stara się połączyć miłość do czekoladowej muzyki z zamiłowaniem do wszelkich przejawów artystycznej wypowiedzi. Jej prace są swoistego rodzaju hołdem składanym wybitnym muzykom, artystom, którzy poprzez swoją twórczość wpłynęli na kształt tego, co sama dziś robi. Wernisaż będzie wzbogacony o występ DJ'a.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group