Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 2488
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wielki mecz futbolu amerykańskiego już w najbliższy wtorek

Środa, 9 sierpnia 2017, 16:44
Autor: red
Wałbrzych: Wielki mecz futbolu amerykańskiego już w najbliższy wtorek
Fot. organizatorzy
We wtorek 15 sierpnia o godzinie 13.30 na stadionie w Aqua Zdroju odbędzie się Wielki Mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Drużyna Miners Krause Wałbrzych zmierzy się z drużyną Wizards Opole.

Już 15 sierpnia na stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ reprezentanci Wałbrzycha zmierzą się z Wizards Opole.

Futboliści Miners Wałbrzych wracają na stadion Aqua Zdrój! Tym razem rozegrają dwa spotkania w ramach rozpoczynającej rozgrywki PLFA 8 czyli ośmioosobowej odmianie futbolu amerykańskiego. Liga ma charakter turniejowy a Miners Wałbrzych będą rywalizować w grupie południowo-zachodniej. Nasi futboliści 15 sierpnia będą gospodarzami pierwszych spotkań. Zmagania rozpoczną się o godzinie 11:30 meczem ze Snakes Bielawa następnie w drugim pojedynku zmierzą się o godzinie 13.30 z Wizards Opole podczas którego ponownie liczymy na pełne trybuny.
- To będzie bardzo trudny start w naszych rozgrywkach ligowych. Nasza grupa jest bardzo silna, a my jako debiutujący beniaminek nie jesteśmy stawiani jako faworyt. Ciężko jednak trenujemy i staramy się gonić takie zespoły jak Wizards Opole czy Raptors Racibórz. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wygrać, to czego potrzebujemy to: nie popełnić ani jednego błędu oraz niesamowitego dopingu naszych kibiców – wtedy może się udać – Jakub Tabaszewski, biegacz Miners (cyt. za www.poland-events.com).

Spotkanie poprowadzi najlepszy komentator w Polsce – Dawid Biały, który na bieżąco będzie wyjaśniał tajniki futbolu amerykańskiego. Dla kibiców tradycyjnie odbędą się konkursy sportowe z nagrodami a dla spragnionych catering Aqua Zdroju przygotuje „amerykańskie” menu. Serdecznie zapraszamy zapowiadają się nie lada emocje!

Bilety:

Zamów minimum 5 biletów pod numerem 511 965 705 a zostaną dostarczone na terenie Wałbrzycha
Bilety dostępne u zawodników

Gwarantowane:

niesamowite futbolowe emocje
profesjonalny futbolowy DJ
profesjonalny komentator
pokazy BWS Cheerleaders
pokazy pirotechniczne
profesjonalne boisko
amerykańskie MENU na stadionie

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group