Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 2401
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Wiosenne Inspiracje" w Galerii Victoria

Piątek, 25 kwietnia 2014, 9:27
Aktualizacja: 9:29
Autor: red.
Wałbrzych:
Fot. Robert Bajek
Wczoraj odbyły się XIII Inspiracje w Galerii Victoria, zorganizowane przez firmę "Kobiecanki". Tym razem głównym tematem Inspiracji było zdrowie, zdrowa dieta, oparta na naturalnych składnikach i taniec, pomagający kształtować figurę.

W programie XIII Inspiracji znalazły się takie pozycje jak między innymi sałatkomania, czyli komponowanie sałatek warzywno-owocowych. Uczestniczki spotkania podzielone na kilka drużyn przygotowywały z wiosennych składników - warzyw i owoców wyjątkowe sałatki. Ich walory smakowe oceniał Irek Ciara - propagujący zdrowy styl życia kucharz zajmujący się terapeutycznym żywieniem. Nie zabrakło też świeżych soków - oczywiście wyłącznie z naturalnych składników.

O zdrowym odżywianiu, odchudzaniu, wartościowych, naturalnych składnikach diety opowiadał zebranym Irek Ciara, który w poszukiwaniu bezpiecznych metod terapii przemierzył cały świat - od Europy przez Amerykę Północną i Południową aż do Nowej Zelandii i Australii. Na bazie doświadczenia nabytego z wielu różnych źródeł - od szamanów, zielarzy, bioterapeutów, lekarzy i profesorów na całym świecie stworzył koncepcję "żywienia terapeutycznego".

Podczas spotkania nie zabrakło też tańca - była zumba, rumba, dżaiwa. Nie były to jednak wyłącznie pokazy taneczne - każda z uczestniczek spotkania mogła wziąć udział w nauce danego tańca pod okiem instruktorek Szkoły Tańca HAVANA. Całości "Wiosennych inspiracji" dopełniły porady dietetyczne.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group