Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 1836
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wizja „Zero” zrealizowana

Wiadomości: Wałbrzych/powiat wałbrzyski
Sobota, 23 września 2017, 9:14
Aktualizacja: 10:16
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Fot. KMP Wałbrzych
21 września, w „Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych” wałbrzyscy policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego.

Właśnie na miniony czwartek przypadał „Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych” (EDWARD - A European Day Without A Road Death). Policjanci w całej Europie prowadzili akcję, której celem był brak ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. W Wałbrzychu ten cel został osiągnięty.

Szczególna uwaga została poświęcona bezpieczeństwu pieszych. Właśnie w okolicach przejść dla pieszych odbywały się wzmożone patrole. Jak podaje na swojej stronie internetowej Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu tego dnia policjanci poddali kontroli 90 pojazdów i złapali 65 kierowców na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~pytacz 23-09-2017 10:49
Zasadnicze pytanie: Czy teren Rzeczpospolitej Polskiej jest suwerenem UE czy na odwrót? Więc dlaczego przymiotnik ,,Europejski" budzący ostatnio duże kontrowersje?
~Grzybiarz 23-09-2017 17:01
Pytacz lubisz innym wytykać, idź sam do szkoły, "teren jest suwerenem" , błąd logiczny, teren może być morzem ale nie suwerenem.
~pytacz 24-09-2017 8:32
To fakt, moja nieuwaga.Dziękuję za zwrócenie uwagi - logiki nigdy nie za wiele.A więc czy RP jest suwerenna wobec UE? Czy może zostaliśmy już rezerwatem spolegliwych niewolników słowiańskich jak prowincje galijskie i germańskie Imperium Rzymskiego w starożytności? Kiedy się skończy ta służalczość wobec zewnętrznych państw i tworów? Przecież w wielu dziedzinach ich bijemy na głowę...
idler73 24-09-2017 8:42
@pytacz, opcje są dwie. Pierwsza, albo pożremy (pożrecie się) sami (na szczęście mnie już w polackim grajdołku nie ma), albo pożrecie się i ruskie, albo Niemcy was anektują. Z historii buraku, trzeba wyciągać wnioski, wiem, że twój maleńki kato - faszystowski rozumek, nie funkcjonuje, podobnie jak u @polewa, @olo i innych. Chcesz Polexitu ? Ok. Będziesz żreć trawę, kogo wtedy oplujesz durniu ? Sam siebie ?
~pytacz 24-09-2017 13:16
Ty półgłówku, ty już jesteś pożerany żywcem tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jako biały, słowianin i niezbyt dobrze władający językiem z akcentem wschodnim już jesteś na pozycji zachodniego pariasa społecznego, stojącego w hierarchi społecznej na tym szczeblu co menel w Polsce. Niedługo ktoś ci napluje w twarz mówiąc ,,Ty Polaku" o ile już tego nie zrobił. Wtedy poczujesz wyraznie swoje korzenie których nie odetniesz nigdy.Za stary jesteś na to i naznaczony wschodem, biedny gamoniu. Poczujesz, oj poczujesz swoją ,,europejskość", hehehe!
~Troll 24-09-2017 14:18
Hmm..Jak tak dalej pójdzie, to wzrośnie bezrobocie w branży chłopców pogrzebowców..;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group