Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3073
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WORD pomoże łapać piratów drogowych

Piątek, 25 lutego 2011, 18:35
Aktualizacja: Sobota, 26 lutego 2011, 8:08
Autor: PAW
Wałbrzych: WORD pomoże łapać piratów drogowych
Fot. red
Od teraz kierowcy łamiący nagminnie przepisy kodeksu ruchu drogowego muszą mieć się na baczności. Do walki z piratami drogowymi włączają się pracownicy WORD.

24 lutego 2011 roku z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie przedstawicieli Policji z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu.

W czasie spotkania podpisano porozumienie określające zakres współpracy Komendy Miejskiej Policji z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

Jeden z punktów porozumienia dotyczy przekazywania Policji materiałów zarejestrowanych przez kamery zainstalowane w samochodach egzaminacyjnych WORD. Bardzo często bowiem te kamery rejestrują rażące przypadki łamania przepisów ruchu drogowego przez innych użytkowników dróg. Na tej podstawie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu, podejmować będą kroki zmierzające do ukarania sprawców wykroczeń drogowych.

Działania te mają na celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa na drogach powiatu wałbrzyskiego. Porozumienie podpisali: z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Zbigniew Oryl oraz Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu Leszek Tkaczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group