Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2753
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Worek medali dla dziewczyn z MKS–u Szczawno Zdrój

Środa, 21 listopada 2012, 14:35
Aktualizacja: 14:36
Autor: PAW
Kraj: Worek medali dla dziewczyn z MKS–u Szczawno Zdrój
Fot. użyczone
Miniony weekend był bogaty w wydarzenia tenisowe na Dolnym Śląsku.

Równocześnie w dwóch ośrodkach rozgrywane były dwa turnieje mistrzowskie. W Ścięgnach koło Karpacza rywalizowały Skrzaty (turniej do lat 12) a we Wrocławiu Kadeci (turniej do lat 16). W obu rywalizacjach swoich przedstawicieli miał MKS Szczawno Zdrój.

W młodszej kategorii na starcie w turnieju skrzatek zameldowały się Nikola Okopniak, Natalia Sławińska, Natalia Kaczmarczyk, Alicja Topolewska oraz Klaudia Słomiana. Nasze dziewczyny absolutnie zdominowały całe zawody, bo w grze pojedynczej najlepsza okazała się Okopniak, która w całym turnieju straciła zaledwie 4 gemy, a brązowy medal przypadł Natalii Kaczmarczyk oraz Natalii Sławińskiej, a do ćwierćfinału imprezy dotarły Ala i Klaudia. W turnieju deblowym nasze nie miały sobie równych, bo pierwsze miejsce zajęła para Okopniak/Sławińska, które pokonały w finale Kaczmarczyk/Topolewska.

W zawodach kadetów MKS reprezentowany był przez Jakuba Witkę, który dotarł do ćwierćfinału (duży sukces, bo Kuba ma dopiero 14 lat), natomiast w turnieju kadetek o najwyższe laury walczyła Aleksandra Rojek. Ola w turnieju singlowym do finału przeszła jak burza pokonując po drodze wrocławskie zawodniczki Kunat, Sypek, by w finale uznać wyższość Zuzanny Szuszkiewicz. Obie zawodniczki Szuszkiewicz i Rojek okazały się najlepsze w turnieju deblowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group