Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: WOŚP w gminie Walim

Piątek, 12 stycznia 2018, 7:39
Autor: red
REGION, Walim: WOŚP w gminie Walim
Fot. organizatorzy
Gmina rok w rok, aktywnie uczestniczy w graniu dla Orkiestry Jurka Owsiaka.

Nie będzie inaczej w 2018 roku. 14 stycznia weźmiemy udział w 26. edycji WOŚP, której celem jest pozyskanie środków “dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Szykuje się wiele atrakcji, w tym koncert zespołu Laser, Światełko do Nieba i oczywiście licytacje z ciekawymi fantami. A będą to: bilet promocyjny upoważniający do zwiedzania z osobą towarzyszącą Zamku Grodno i Sztolni Walimskich, w tym miejsc, które nie są udostępniane na co dzień turystom, koszulki, kubek 26. Finału, pamiątkowy medal, który sztab otrzymał w roku ubiegłym, zestaw książek o gminie i wydanych przez mieszkańców gminy, czy rękodzielniczy “Sowiszon”, czyli gminna maskotka. Nie zabraknie także licytacji przepysznych “napojów”, w tym nalewki wyprodukowanej przez Przyjaciela Gminy Pana Jurka.

Po raz kolejny dzięki Walim Rajdowy będzie można w aukcji wygrać przejazdy z kierowcami rajdowymi. W tym roku wyjątkowo do pełnych emocji przejażdżek zaprosi aż 6 kierowców. Są to: Alek Terlecki , Maciek Wiatrak, Jarosław Niedźwiedzki, Roman Romelczyk, Krzysztof Chmielewski oraz Marcin Żarnowski.

– 6 aut – każdy znajdzie coś dla siebie! Dziękujemy Walim Rajdowy, a przede wszystkim Waldemarowi Kołodziejowi za ogarnięcie tematu – jak zwykle jesteście niezastąpieni. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia – takie cuda w Sztabie Walim – podkreślają organizatorzy.

Na licytacje przedmiotów i przejażdżek, sztab w Walimiu zaprasza 14 stycznia na godz. 18.00 do Centrum Kultury i Turystyki, ale dodatkowo licytować można w internecie, gdzie z inicjatywy Pawła Brzozowskiego, dyrektora CKiT w Walimiu, pod młotek poszedł tytuł Honorowego Kasztelana Zamku Grodno.

Przypomnijmy, że tytuł upoważnia do: nieograniczonych i nieodpłatnych wizyt w Zamku Grodno wraz z osobą towarzyszącą (w ciągu całego roku w godzinach otwarcia obiektu), do zwiedzania Zamku Grodno w ramach indywidualnej usługi przewodnickiej, w ramach której odkryć można największe tajemnice, jakie skrywa średniowieczna warownia oraz do zamieszczenia reklamy o wymiarach 1,5 m x 1 m w miejscu uzgodnionym z zarządcą Zamku Grodno, tj. Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Na dzień 10 stycznia, wartość aukcji przekroczyła 2 tys. zł.

Proponujemy także całkiem nową aukcję ufundowaną przez Walim Rajdowy – start z numerem 1 w cyklu Rajdowego Pucharu Sudetów. (Zawodnik, który wylicytuje nr 1 będzie zwolniony z opłaty wpisowej). Na dzień 10 stycznia osiągnął sumę 800 zł.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group