Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4026
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WOW Poland w Zamku Książ

Piątek, 21 października 2016, 14:08
Aktualizacja: 14:12
Autor: red
Wałbrzych: WOW Poland w Zamku Książ
Fot. Zamek Książ
Z prawie każdym zakamarkiem Książa wiąże się jakaś intrygująca historia – warto o niej posłuchać.

Właśnie dlatego, specjalnie dla turystów od 19 października w ramach biletu na zwiedzanie zamku bez przewodnika udostępniona do testów została nowa aplikacja, WOW Poland.

Do końca bieżącego roku każdy z odwiedzających ma więc wspaniałą okazję, by nie tylko zobaczyć zamek, zwiedzić jego wnętrza, ale również przeżyć prawdziwą historyczną podróż w czasie i przestrzeni, wzbogaconą o zdjęcia, filmy, grafiki, a nawet… obiekty 3D. Zachęcamy do testowania tego wirtualnego przewodnika i zgłaszania swoich uwag, pomysłów oraz sugestii.

Jeżeli przeraża Was myśl o aplikacjach, to rozwiejemy Wasze wątpliwości. WOW Poland jest bardzo prosta w obsłudze, a w zamku na II piętrze, w specjalnie przygotowanej sali czekają na Was pracownicy, którzy pomogą Wam w jej uruchomieniu. Zachęcamy do ściągnięcia samej aplikacji (jeszcze bez tras zwiedzania) już w domu za pomocą sklepu Google Play (dla systemu Android od wersji 4.3 i wyżej) lub za pomocą App Store (dla system iOS od wersji 7.0 i wyżej). Aplikacja nie jest jeszcze dostępna dla telefonów i tabletów z systemem operacyjnym Windows.

W aplikacji zastosowane zostały Beacony, które rewolucjonizują obecnie rynek turystyczny i umożliwiają podróżnikom zwiedzanie w sposób innowacyjny.

Jeżeli historia Książa naprawdę Was intryguje i chcecie wiedzieć więcej, zobaczyć więcej, a przede wszystkim przeżyć więcej to zapraszamy do odwiedzin. O zamku można opowiadać bez końca i słuchać bez końca – dlatego nie czekajcie, dajcie się porwać historii Książa i rozpocznijcie wraz z nami testowanie WOW Poland.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group