Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4332
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wprowadzili tymczasową organizację

Wtorek, 18 czerwca 2024, 8:48
Aktualizacja: 12:52
Autor: red
Wałbrzych: Wprowadzili tymczasową organizację
Fot. ZDKiUM
Od wczoraj trwa ważna inwestycja drogowa na jednym ze skrzyżowań w mieście. Wprowadzono tymczasową organizację ruchu w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Moniuszki.

Utrudnienia w ruchu polegać będą na:

- zamknięciu wschodniej jezdni ul. Sikorskiego i przeniesienie całości dwukierunkowego ruchu na zachodnią jezdnię ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Beethovena do końca dwujezdniowego odcinka ul. Sikorskiego

- zamknięciu ul. Moniuszki od strony Śródmieścia na wysokości budynku Moniuszki 49 bez możliwości przejazdu w stronę osiedla Gaj.

ZDKiUM przypomina, że od poniedziałku 17 czerwca 2024 roku z powodu przebudowy ul. Moniuszki zmianie uległa trasa przejazdu oraz lokalizacja przystanków linii nr 15. Tymczasowa organizacja ruchu polega na zamknięciu odcinka wschodniej jezdni ul. Sikorskiego i przeniesienie całości dwukierunkowego ruchu na zachodnią jezdnię oraz zamknięciu ul. Moniuszki od strony Śródmieścia na wysokości budynku Moniuszki 49 bez możliwości przejazdu w stronę Gaju i Glinika Nowego. W związku z tym trasa linii 15 w kierunku Glinika Nowego i z powrotem poprowadzona została ul. Przemysłową. Przystanek na ul. Matejki przeniesiony został na Plac Solidarności, natomiast przystanki na ul. Moniuszki (Południowa) przeniesione zostały na ul. Sikorskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Moniuszki.

Twoja reakcja na artykuł?

8
36%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
14%
Smuci
0
0%
Złości
11
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group