Ideą i celem konkursu, ogłoszonego przez Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu, było popularyzowanie wiedzy o Policji jak również kształtowanie wizerunku Policji w oczach dziecka.
Spośród przeszło 100 prac plastycznych specjalna komisja pod przewodnictwem Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Andrzeja Basztury, z niemałym trudem, wyłoniła 15 dzieł, które zostały nagrodzone.
W 4 kategoriach wiekowych klasyfikacja wyglądała następująco: Klasy „0”:
– I miejsce – Maja Międzybrocka PSP nr 21 w Wałbrzychu – II miejsce – Kacper Śliwa PSP nr 17 w Wałbrzychu – III miejsce – Zuzanna Kołodziej PSP nr 2 w Wałbrzychu
Klasy I
– I miejsce – Emilia Płaczkowska PSP nr 37 w Wałbrzychu – II miejsce – Michalina Figiel PSP nr 30 w Wałbrzychu – III miejsce – Dawid Chodziński PSP nr 30 w Wałbrzychu
Klasy II
– I miejsce – Julia Kraśnicka GZS nr 2 w Wałbrzychu – II miejsce – Zosia Modrakowska PSP nr 37 w Wałbrzychu – III miejsce – Wiktoria Kończak PSP nr 30 w Wałbrzychu
Klasy III
– I miejsce – Martyna Wierzbicka PSP nr 28 w Wałbrzychu – II miejsce – Dominik Paterek PSP nr 28 w Wałbrzychu – III miejsce – Aleksandra Wilczyńska PSP nr 28 w Wałbrzychu
Klasy IV-VI
– I miejsce – Bartosz Międzybrocki PSP nr 21 w Wałbrzychu – II miejsce – Kamil Opala PSP nr 30 w Wałbrzychu – III miejsce – Kamila Wierzchołowska PSP nr 30 w Wałbrzychu
Finaliści z wypiekami na twarzy słuchali recenzji na temat swoich prac. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.