Niedziela, 28 czerwca
reklamy

Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Policja w oczach dziecka"

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr.red. 1 min czytania

4 listopada w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego p.n. „Policja w oczach Dziecka”.

Ideą i celem konkursu, ogłoszonego przez Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu, było popularyzowanie wiedzy o Policji jak również kształtowanie wizerunku Policji w oczach dziecka.

Spośród przeszło 100 prac plastycznych specjalna komisja pod przewodnictwem Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Andrzeja Basztury, z niemałym trudem, wyłoniła 15 dzieł, które zostały nagrodzone.

W 4 kategoriach wiekowych klasyfikacja wyglądała następująco: Klasy „0”:

– I miejsce – Maja Międzybrocka PSP nr 21 w Wałbrzychu – II miejsce – Kacper Śliwa PSP nr 17 w Wałbrzychu – III miejsce – Zuzanna Kołodziej PSP nr 2 w Wałbrzychu

Klasy I

– I miejsce – Emilia Płaczkowska PSP nr 37 w Wałbrzychu – II miejsce – Michalina Figiel PSP nr 30 w Wałbrzychu – III miejsce – Dawid Chodziński PSP nr 30 w Wałbrzychu

Klasy II

– I miejsce – Julia Kraśnicka GZS nr 2 w Wałbrzychu – II miejsce – Zosia Modrakowska PSP nr 37 w Wałbrzychu – III miejsce – Wiktoria Kończak PSP nr 30 w Wałbrzychu

Klasy III

– I miejsce – Martyna Wierzbicka PSP nr 28 w Wałbrzychu – II miejsce – Dominik Paterek PSP nr 28 w Wałbrzychu – III miejsce – Aleksandra Wilczyńska PSP nr 28 w Wałbrzychu

Klasy IV-VI

– I miejsce – Bartosz Międzybrocki PSP nr 21 w Wałbrzychu – II miejsce – Kamil Opala PSP nr 30 w Wałbrzychu – III miejsce – Kamila Wierzchołowska PSP nr 30 w Wałbrzychu

Finaliści z wypiekami na twarzy słuchali recenzji na temat swoich prac. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka