Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4509
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Wsparcie dla rodzin pegeerowskich

Środa, 19 kwietnia 2023, 6:43
Autor: red
REGION, Mieroszów: Wsparcie dla rodzin pegeerowskich
Fot. Gmina Mieroszów
Wczoraj został przekazany młodym mieszkańcom gminy Mieroszów sprzęt komputerowy sfinansowany w ramach konkursu grantowego Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym.

Dofinansowanie można było otrzymać na:

- sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami;
- ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
- usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Laptopy, jak i komputery, które przekazano to wysokiej klasy komputery biznesowe marki DELL o parametrach odpowiednich zarówno do pracy, nauki jak i rozrywki. Procesory Intel nowej generacji zapewnią odpowiedni zapas mocy dla komfortowej pracy. Super szybkie dyski SSD, ekrany FullHD, a wszystko w oparciu o system operacyjny Windows 11. W każdym zestawie znajduje się także pakiet Microsoft Office dedykowany dla uczniów, aby zapewnić możliwość pracy z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi czy też prezentacjami.

Wsparcie otrzymało 25 mieszkańców Gminy, których rodziny to byli pracownicy państwowych gospodarstw rolnych działających na naszym terenie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group