Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 3992
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wsparcie WSSE dla inwestycji

Środa, 18 maja 2022, 15:26
Autor: red
REGION: Wsparcie WSSE dla inwestycji
Fot. WSSE "Invest Park"
Ruben Skrzypiec prowadzący firmę ProfiLine otrzymał od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" decyzję o wsparciu inwestycji na kwotę ponad 6 milionów złotych.

Firma jest wiodącym producentem stolarki PCV i aluminium w Polsce z historią sięgającą 1992 roku. To druga inwestycja realizowana przez tę firmę we współpracy z WSSE "INVEST-PARK", w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji.

W związku z nową inwestycją, która będzie realizowana w Szalejowie Górnym (Gmina Kłodzko), przedsiębiorca zamierza wprowadzić zasadniczą zmianę procesu produkcyjnego poprzez zakup nowego rozwiązania maszynowego, znacząco wpływającego na poprawę efektywności procesu produkcji stolarki otworowej. Inwestycja w rzeczowe aktywa trwałe skutkować będzie również zwiększeniem przestrzeni magazynowej, dzięki budowie konstrukcji piętra magazynowego.

- Jesteśmy bardzo dumni, że Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspiera rozwój polskich firm z sektora MŚP. Gratulujemy świetnego biznesplanu i życzymy powodzenia w jego realizacji – komentuje Piotr Wojtyczka, prezes zarządu WSSE "INVEST-PARK".

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu swojej inwestycji zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK": https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora, tel.: 74 664 91 54/79, e-mail: doi@invest-park.com.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group