Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3228
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WSSE sponsorem "Dziewiątki"

Sobota, 15 maja 2021, 9:54
Autor: red
Wałbrzych: WSSE sponsorem "Dziewiątki"
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" to firma odpowiedzialna społecznie. WSSE została Sponsorem Głównym Szkoły Akrobatyki Sportowej "Dziewiątka".

Przedstawiciele Wałbrzyskiej Strefy przekazali oficjalnie wsparcie na ręce zarządu klubu: prezesa Tomasza Wepy i wiceprezesa Tomasza Porosa oraz zawodniczek. Zawodniczkom zostały ponadto wręczone sportowe worki, które otrzyma każdy kto weźmie udział w Biegu Tropem Wilczym - Wałbrzych 2021. Wydarzenie odbędzie się w wałbrzyskim Parku Sobieskiego 15 sierpnia o godz. 12.00.

Szkoła Akrobatyki Sportowej "Dziewiątka" umożliwia dzieciom równe szanse rozwoju fizycznego i realizację swoich sportowych pasji w atmosferze fair play. Jednym z najistotniejszych elementów projektu jest niekoncentrowanie się wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych - z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje również swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce uprawiać sport na poziomie amatorskim. Ambicją założycieli klubu jest przede wszystkim wychowywać i przygotowywać młodych ludzi do uprawiania akrobatyki sportowej. Do SAS 9 może zostać zapisane każde dziecko bez względu na umiejętności. Trenerzy prowadzą zindywidualizowany, autorski system szkolenia dostosowany do umiejętności ćwiczących.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group