Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4725
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: WSSE wspiera MŚP

Wtorek, 23 marca 2021, 9:32
Autor: red
REGION: WSSE wspiera MŚP
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wspiera polski biznes z sektora MŚP.

22 marca Wałbrzyska Strefa wydała decyzję o wsparciu inwestycji firmie GoGlobal24 z Nowej Wsi Wrocławskiej (gmina Kąty Wrocławskie). To już czwarta decyzja wydana przez WSSE "INVEST-PARK" w 2021 roku w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji.

Nowa inwestycja związana jest ze zwiększeniem mocy produkcyjnej istniejącego we Wrocławiu przedsiębiorstwa poprzez rozbudowę zakładu oraz zakup wyposażenia niezbędnego do świadczenia kompleksowych usług magazynowo-logistycznych. Planowana inwestycja wyniesie minimum 9 mln złotych, a zatrudnienie w zakładzie znajdzie co najmniej 10 nowych pracowników.

GoGlobal24 kompleksowo obsługuje zagraniczną logistykę w e-commerce. Codziennie wysyła zamówienia i odbiera zwroty od kupujących w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Wspiera eksport w sprzedaży zagranicznej - pomaga e-sklepom skutecznie konkurować na globalnym rynku. Firma działa na rynku od 2012 roku.
- Pragniemy podkreślić, że każdy inwestor jest dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" ważny, niezależnie od tego jakiej wielkości firmę prowadzi, a projekty inwestycyjne interesujące. Zapraszamy do kontaktu z Departamentem Obsługi Inwestora (e-mail: doi@invest-park.com.pl) i zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie internetowej informacjami na temat programu Polska Strefa Inwestycji i pomocy publicznej➡ https://bit.ly/2MGrs8a - informuje WSSE.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group