Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 3370
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wszczynał awantury i nie tylko

Czwartek, 19 listopada 2020, 14:23
Autor: red
Wałbrzych: Wszczynał awantury i nie tylko
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony wtorek po południu policjanci Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali informację o mężczyźnie, który spożywa alkohol w samochodzie. Istniało tym samym niebezpieczeństwo, że wyjedzie na drogę.

Policjanci około godziny 12:30 otrzymali informację, że siedzący w samochodzie mężczyzna spożywa wódkę i najprawdopodobniej za chwilę będzie chciał odjechać. Mundurowi wiedzieli, że w tym momencie cenna była każda sekunda i należało uniemożliwić kierującemu jazdę, gdyż prowadzenie pojazdu przez nietrzeźwego kierującego może zakończyć się poważnym wypadkiem drogowym. Kiedy funkcjonariusze wjechali na ul. Blankową w Wałbrzychu, zauważyli samochód, którym poruszał się podejrzany i zatrzymali 48-latka. W trakcie kontroli potwierdziło się, że wałbrzyszanin jest kompletnie pijany. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Podczas wykonywanych z zatrzymanym dalszych czynności policjanci pierwszego komisariatu udowodnili 48-latkowi, że w ostatnich miesiącach pod wpływem alkoholu wszczynał awantury i znęcał się nad swoją partnerką, używając w stosunku do niej słów wulgarnych i obraźliwych, a nawet grożąc jej pozbawieniem życia. Teraz podejrzany stanie przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu zastosowała w stosunku do mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, nakazu opuszczenie wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej kobiety.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
31%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
6
46%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group