Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wszystko od A do Z, czyli nowa giełda przy Tesco w Szczawnie–Zdroju!

Wiadomości: Szczawno-Zdrój
Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 19:34
Aktualizacja: Czwartek, 21 czerwca 2012, 16:51
Autor: materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Koniec z przepełnionymi szafami i piwnicami! Już w najbliższą niedzielę – 24 czerwca, o godzinie 6.00 startuje nowa, bezpłatna giełda różności przy Tesco w Szczawnie–Zdroju (ul. Łączyńskiego 44). Nowa giełda zostanie zlokalizowana na części parkingu oraz na terenach zielonych w okolicach myjni przy hipermarkecie. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Od abażurów, części motoryzacyjnych i samochodów, po antyczne meble i ubrania – mieszkańcy Wałbrzycha i okolic, którym znudziły się niektóre przedmioty, bądź nie mają pomysłu na wykorzystanie kłopotliwych prezentów, mogą im szybko znaleźć nowych właścicieli. Wystarczy, że przyjdą w niedzielę o godz. 6.00 rano, na teren parkingu przy hipermarkecie Tesco w Szczawnie Zdroju oraz wystawią swoje przedmioty na wyznaczonych stoiskach. Już 24 czerwca rusza pierwsza w regionie bezpłatna giełda przy Tesco.

Giełda organizowana będzie w każdą niedzielę (począwszy od 24 czerwca) w godzinach od 6 do 14, z zastrzeżeniem, że wystawcy mogą rozstawiać się tylko do godziny 7 rano. Giełda będzie zorganizowana na wydzielonej części parkingu oraz na terenach zielonych należących do Tesco Szczawno-Zdrój. Wstęp na giełdę zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorzy nowej giełdy przy Tesco uruchomili dla odwiedzających specjalną Infolinię, na której można dowiedzieć się więcej szczegółów o zasadach jej funkcjonowania. Infolinia znajduje się pod numerem: 537-050-955.

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group