Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 1989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybijanie szyb to jego hobby

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 14 stycznia 2010, 18:36
Aktualizacja: 18:38
Autor: red
Kolejnego wandala zatrzymali wałbrzyscy policjanci. Tym razem w ręce stróżów prawa wpadł 17–latek, który popełnił kilkanaście przestępstw.

17-letni młodzieniec jest podejrzewany m.in. o to, że w nocy z 3 na 4 stycznia włamał się do jednego ze sklepów ogólnospożywczych w dzielnicy Biały Kamień. Okazało się jednak, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 17-latek. Ma on na koncie również wiele innych włamań, kradzieży i zniszczeń mienia.

To właśnie on zniszczył wiatę przystankową przy ulicy Andersa. On też wybił szybę w autobusie komunikacji miejskiej. Zresztą wybijanie szyb było jego ulubionym zajęciem. Nastolatek wybijał szyby w sklepach bardzo często. Jak ustalili policjanci, do wszystkich przestępstw doszło na Białym Kamieniu. Do łamania prawa dochodziło najczęściej po wypicu przez młodzieńca odpowiedniej dawki alkoholu.

17-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i opowiedział o swojej przestępczej działalności. Przyznał się też do włamań do sklepów, piwnic, pomieszczeń gospodarczych i samochodów. Pozyskiwane z kradzieży pieniądze wydawał najczęściej na alkohol. Nastolatek jest bardzo dobrze znany policjantom, gdyż w przeszłości zajmował się już przestępczą działalnością.

Teraz o losie niesfornego 17-latka zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group