Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 1936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybił szybę w autobusie

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 15 października 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:16
Autor: opr.red.
Fot. red.
Bezpośrednio po zgłoszeniu wałbrzyscy policjanci zatrzymali 17–letniego mężczyznę, który butelką wybił szybę w autobusie komunikacji miejskiej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 października kilka minut po godzinie 21 na ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Do autobusu komunikacji miejskiej linii nr 11, bez biletu za to z butelką piwa, próbował wsiąść młody mężczyzna. Gdy został wyproszony przez kierowcę zaczął się awanturować, po czym butelką wybił szybę boczną autobusu i uciekł.

Mundurowi skierowani na miejsce, po krótkich poszukiwaniach, szybko odnaleźli sprawcę. Był nim 17-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 1‰ alkoholu w organizmie. 17-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Straty jakie spowodował wyceniono na kwotę 1000zł.
Młody mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Za popełniane przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~śmierć 15-10-2015 7:52
Powinni mu jeszcze porządnie wpier......!
~- 15-10-2015 10:00
17 letni mężczyzna? Tak się zachowuje zwierze, a nie mężczyzna... chyba wam się terminy pomyliły...
~dom 15-10-2015 11:35
Jaki dom takie dziecko - matce gratulujemy
~ 15-10-2015 13:36
Jaki mężczyzna? Dzieciak i to pijany ! Porażka...
~koduktor 15-10-2015 18:25
A jak miał sie zachowac?Jak go kierowca sprowokował i nie powinni mu wpier....tak jak jakis cybal napisał u gory bo im tez nie wolno bic a jak bija to sie dziwia ze kazdy agresywny
~gentleman 15-10-2015 18:42
8 tys zł taka szyba :D
~dominika BDF 15-10-2015 19:10
hahah..... ja się nie dziwie ze tak zrobił , kierowcy niby tacy wychowani a nie jeden potrafi prowokować, zwłaszcza ten gruby w autobusie nr 5 :D
~ 15-10-2015 21:16
Patologię trzeba tepić. Do uśpienia.
~zx ad 15-10-2015 22:58
mógł pier..... ta butelka kierowcy szyby szkoda a co nie którzy kierowcy to chamy
~? 16-10-2015 8:18
Wybił szybę? Wybić mu zęby ! - taką opinię słyszałem dziś na przystanku i to od moherowej babci. Myślicie, że ta fanka PISu miała rację?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group