Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5630
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Wybory znów przełożone

Poniedziałek, 29 marca 2021, 9:41
Aktualizacja: 11:56
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Wybory znów przełożone
Fot. red
Stało się to, czego spodziewaliśmy się. Wybory na burmistrza Boguszowa–Gorc znów zostały przełożone. Nowy termin to 9 maja 2021 roku.

Przypomnijmy, że wybory miały pierwotnie odbyć się marcu, ale zostały najpierw przeniesione na 11 kwietnia, a teraz decyzją rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów, mieszkańcy Boguszowa-Gorc wybiorą nowego włodarza miasta 9 maja 2021 roku. Przypomnijmy, że o to stanowisko ubiegać się będzie czworo kandydatów: Roman Ludwiczuk, Sylwia Dąbrowska, Marta Cinciała i Krzysztof Kumorek. Zapytaliśmy mieszkańców miasta, co sądzą o nowym terminie wyborów i zdania są podzielone.
- Moim zdaniem ta cała akcja wyborcza ciągnie się zbyt długo. Najpierw miesiącami nie można było odwołać burmistrza, który siedział w areszcie, a jak to się udało, to teraz nie można wybrać burmistrza - ocenia sytuację pan Sławomir.

- To przekładanie terminu wyborów robi się już nudne i mam wrażenie, że niektórym zależy, żeby władza obecnego komisarza była kontynuowana jak najdłużej - uważa pan Rafał.

- Nie wiem czy do 9 maja sytuacja epidemiologiczna na tyle się poprawi, że będzie można te wybory przeprowadzić, ale śmiem w to wątpić i co wtedy? Pewnie kolejne przełożenie - mówi pani Danuta.

A co na temat mają do powiedzenia inni mieszkańcy miasta? Zachęcamy do komentowania.

Twoja reakcja na artykuł?

4
16%
Cieszy
7
28%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
8%
Złości
11
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group