Wałbrzych: Wygrana i porażka

Poniedziałek, 8 lutego 2021, 13:35
Aktualizacja: 13:38
Ze zmiennym szczęściem grały w ten weekend siatkarskie zespoły Chełmca Wałbrzych.

Nasza drużyna juniorów na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniła sobie pierwsze miejsce w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Wyjazdowe zwycięstwo w 58 minut z BTS Bolesławiec było formalnością, wygrywając zdecydowanie w setach do 5, 18 i 23. Ostatecznie o Mistrzostwie DŚ zadecyduje dwumecz z Gwardią Wrocław Academy.

Starszy zespół juniorów nie zdobył Jelcza-Laskowic ulegając po bardzo emocjonującym spotkaniu gospodarzom IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 2:3 (24:26, 21:25, 25:16, 25:19, 12:15. Na słowa uznania zasługuje drużyna za doprowadzenie do tie breaka, gdzie ponownie zacięta końcówka zadecydowała, że tylko 1 punkt trafił do Wałbrzycha.

Źródło: KPS Chełmiec Wałbrzych