Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 1688
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki Narciarskiego Biegu Krasnali

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Poniedziałek, 16 stycznia 2017, 12:17
Aktualizacja: 13:24
Autor: red
Fot. red
Poniżej podajemy zweryfikowane wyniki Narciarskiego Biegu Krasnali, jaki odbył się w Czarnym Borze.

Dziewczęta – rocznik 2012 i młodsze:

1 Wojda Maja 2013 Wałbrzych
2 Kosek julia 2013 Czarny Bór
3 Tomasiak Milena 2013 Czarny Bór
4 Bejnarowicz Lena 2012 Czarny Bór
5 Janor Julia 2012 Borówno
6 Sowa Katarzyna 2013 Wrocław
7 Fryzowicz Anna 2013 Kamienna Góra
8 Bochenek Ewa 2014 Wałbrzych
9 Owsianka Hanna - najmłodsza uczestniczka biegu- 2015 Czarny Bór

Chłopcy – rocznik 2012 i młodsi:

1 Stankiewicz Kornel 2012 Krzeszów
2 Szczepaniak Karol 2011 Borówno
3 Szewczyk Lena 2012 Czarny Bór
4 Wolski Tymoteusz 2013 Sokołowsko
5 Mucha Antoni – najmłodszy uczestnik biegu! 2014 Czarny Bór
6 Myśliwiec Paweł 2014 Czarny Bór

Dziewczęta 2010/2011:

1 Dereń Hanna 2010 Lubawka
2 Filip Maja 2010 Witków
3 Mańska Victoria 2011 Boguszów – Gorce
4 Marczak Justyna 2010 Czarny Bór
5 Głowacka Julia 2010 Sokołowsko
6 Bodziony Aleksandra 2010 Czarny Bór
7 Woźny Michalina 2010 Czarny Bór
8 Lewandowska Martyna 2010 Czarny bór
9 Policht Julia 2010 Witków
10 Baziak Maja 2010 Czarny Bór

Chłopcy 2010/2011:

1 Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir
2 Mikołaj Urbaniak 2010 Czarny Bór
3 Gorczyński Krzysztof 2011 UKS Sokołowsko
4 Mika Szymon 2010 Czarny Bór
5 Gieniec Szymon 2011 Czarny Bór
6 Kubacki Bartłomień 2010 Czarny Bór
7 Kałuziński Maksymilian 2010 Witków
8 Finowski Ksawery 2010 Jelenia Góra
9 Piwowarski Bartosz 2011 Czarny Bór
10 Chwyciński Ireneusz 2010 Wałbrzych

Dziewczęta 2009:

1 Rutkowska Hanna 2009 Czarny Bór
2 Szablewska Zofia 2009 Czarny Bór
3 Truszczyńska Alicja 2009 Czarny Bór
4 Pham Van Karina 2009 Czarny Bór
5 Roszczyk Aleksandra 2009 Czarny Bór

Chłopcy 2009:

1 Bugajski Adam 2009 Czarny Bór
2 Klejmon Karol 2009 Sokołowsko
3 Mucha Patryk 2009 Czarny Bór
4 Trojanowski Gracjan 2009 Czarny Bór
5 Kowalczyk Bartosz 2009 Czarny Bór
6 Hyży Kamil 2009 Czarny Bór
7 Kapułą Damian 2009 Czarny Bór
8 Kowalski Dawid 2009 Czarny Bór
9 Furtak Fabian 2009 Czarny Bór
10 Rewers Grzegorz 2009 Czarny Bór

Dziewczęta 2008:

1 Sajdak Izabela 2008 MUKN Miszkowice
2 Pływaczyk Julia 2008 Czarny Bór
3 Gorczyńska Anna 2008 UKS Sokołowsko
4 Sobierajska Małgorzata 2008 Czarny Bór
5 Bizoń Maria 2008 Lubawka
6 Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Miszkowice
7 Krajewska Wiktoria 2008 Czarny Bór
8 Korzecka Karolina 2008 Wałbrzych
9 Czachowska Natasza 2008 Czarny Bór
10 Znamirowska Weronika 2008 MUKN Miszkowice

Chłopcy 2008:

1 Matusik Konrad 2008 Czarny Bór
2 Gregorczyk Piotr 2008 MUKN Miszkowice
3 Milewski Szymon 2008 Czarny Bór
4 Smacki Jan 2008 MUKN Miszkowice
5 Szewczyk Paweł 2008 Czarny Bór
6 Ptasznik Dominik 2008 Czarny Bór
7 Bafia Dominik 2008 Sokołowsko
8 Charczuk Michał 2008 Czarny Bór
9 Charczuk Mariusz 2008 Czarny Bór
10 Lewczyński Kacper 2008 Czarny Bór

Dziewczęta 2007:

1 Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir
2 Zonenberg Natalia 2007 Boguszów-Gorce
3 Bochenek Emilia 2007 Wałbrzych
4 Walczak Wiktoria 2007 Czarny Bór
5 Król Weronika 2007 Witków
6 Fedoruk Julia 2007 MUKN Miszkowice
7 Liber Milena 2007 MUKN Miszkowice
8 Karpowicz Aleksandra 2007 Czarny Bór
9 Wyszyńska Patrycja 2007 Czarny Bór
10 Rutkowska Maja 2007 Witków

Chłopcy 2007:

1 Urbaniak Kajetan 2007 Czarny Bór
2 Stawiarski Wiktor 2007 Witków
3 Marczak Maciej 2007 Czarny Bór
4 Kajro Bartosz 2007 UKS Piechowice
5 Kosek Kacper 2007 Czarny Bór
6 Chwyciński Igor 2007 Wałbrzych
7 Ogrodnik Wiktor 2007 Czarny Bór
8 Policht Sebastian 2007 Witków
9 Wilk Marcel 2007 Czarny Bór
10 Nawrocki Szymon 2007 Czarny Bór

Dziewczęta 2006:

1 Koziatek Jasmina 2006 UKS Sokołowsko
2 Kozań Hanna 2006 Czarny Bór
3 Aftyka Nikola 2006 UKS Sokołowsko
4 Bizoń Martyna 2006 Czarny Bór
5 Germata Majka 2006 MUKN Miszkowice
6 Zonenberg Julia 2006 Boguszów-Gorce
7 Wełna Wiktoria 2006 Czarny Bór
8 Malinka Wiktoria 2006 Czarny Bór
9 Miara Magdalena 2006 Czarny Bór
10 Malinka Julia 2006 Czarny Bór

Chłopcy 2006:

1 Gorczyński Kajetan 2006 UKS Sokołowsko
2 Gieniec Jakub 2006 Czarny Bór
3 Kucharczyk Adrian 2006 Czarny Bór
4 Babula Kamil 2006 Czarny Bór
5 Gazda Mateusz 2006 Czarny Bór
6 Ptasznik Oliwier 2006 Czarny Bór
7 Roszczyk Gracjan 2006 Czarny Bór
8 Stolz Michał 2006 Czarny Bór
9 Trojanowski Kornel 2006 Czarny Bór
10 Drohomirecki Franciszek 2006 Czarny Bór

Dziewczęta 2005:

1 Traczyk Klaudia 2005 MKS Karkonosze
2 Szczepaniak Maja 2005 Czarny Bór
3 Tomasiak Julia 2005 Czarny Bór
4 Dyczkowska Weronika 2005 MUKN Miszkowice
5 Mazurek Anna 2005 Czarny Bór
6 Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Miszkowice
7 Arendarczyk Oliwia 2005 MUKN Miszkowice
8 Tschirch Julia 2005 MKS Karkonosze
9 Chmielewska Gabriela 2005 Witków
10 Filip Nikola 2005 Czarny Bór

Chłopcy 2005:

1 Potoniec Jakub 2005 MUKN Miszkowice
2 Wasiuk Kamil 2005 UKS Sokołowsko
3 Filip Dawid 2005 Czarny Bór
4 Kochman Adrian 2005 MKS Karkonosze
5 Kołota Damian 2005 Czarny Bór
6 Martyński Igor 2005 MUKN Miszkowice
7 Bijak Marcin 2005 Czarny Bór
8 Szymański Oliwier 2005 UKS Sokołowsko
9 Grudzień Szymon 2005 Czarny Bór
10 Śliwiński Fabian 2005 Czarny Bór

Dziewczęta 2004:

1 Marciniuk Hanna 2004 UKS Sokołowsko
2 Wasiuk Karolina 2004 UKS Sokołowsko
3 Lesniara Dominika 2004 MUKN Miszkowice
4 Widlak Emilia 2004 Czarny Bór
5 Lipowicz Julia 2004 Czarny Bór
6 Pres Wiktoria 2004 Czarny Bór
7 Bednarek Nikola 2004 Czarny Bór

Chłopcy 2004:

1 Pływaczyk Mariusz 2004 Czarny Bór
2 Matusik Hubert 2004 Czarny Bór
3 Marciniuk Jakub 2004 UKS Sokołowsko
4 Potrzuski Kajetan 2004 Czarny Bór
5 Bałos Michał 2004 Czarny Bór
6 Cydzik Mikołaj 2004 UKS Mieroszów
7 Kowalczyk Maciej 2004 Czarny Bór
8 Cedzidło Kamil 2004 MUKN Miszkowice
9 Klichowski Kornel 2004 UKS Mieroszów
10 Furtak Dominik 2004 Czarny Bór

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group