Szczawno-Zdrój: Wysoki poziom turnieju U12

Wtorek, 28 listopada 2023, 9:35
Aktualizacja: 9:44
Rainbow Świdnica – biuro podróży – pod patronatem Dyrektor MOSiR–u w Szczawnie–Zdroju za nami.

Był to turniej piłki nożnej halowej w kategorii U12. W całej imprezie uczestniczyło blisko 100 zawodników, a na trybunach zasiadła spora grupa kibiców, która żywiołowo, ale kulturalnie, dopingowała swoje zespoły. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, nie brakowało również dramaturgii, wspaniałych goli i cudownych interwencji bramkarskich. Zwycięzcą turnieju została Victoria Świebodzice, która w meczu finałowym pokonała MKS Szczawno-Zdrój 2-0. Na najniższym stopniu podium stanęli młodzi futboliści Szczytu Boguszów. Najlepszym strzelcem turnieju został Adam Wójtowicz, a najlepszym bramkarzem wybrano Damiana Gewartowskiego. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Wojciech Gralak. W turnieju, oprócz najlepszej trójki, wystąpiły takie ekipy jak: Olimpijczyk Wałbrzych, Dziewiątka Wałbrzych, Karolina Jaworzyna Śląska, Górnik Wałbrzych i Unia Stare Bogaczowice.

Organizatorzy dziękują Rainbow Świdnica za zaangażowanie się w organizację turnieju i ufundowanie nagród i poczęstunku dla wszystkich uczestników.