Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5260
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Występy jeleniogórzanki

Sobota, 7 listopada 2020, 6:35
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Występy jeleniogórzanki
Fot. KMP Wałbrzych
Przyjeżdżała na gościnne występy do Wałbrzycha, by z jednego z supermarketów ze sprzętem elektronicznych wykradać m.in. gry komputerowe. 36–letniej mieszkance Jeleniej Góry raz udało się dokonać kradzież, drugim razem skończyło na wyłamaniu zabezpieczeń, a za trzecim – wytypowana przez pracowników ochrony obiektu – wpadła ostatecznie w ręce policjantów prewencji Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

Jeleniogórzanka została zatrzymana w jednym z obiektów handlowych przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu w środę po południu. Policjanci znaleźli w specjalnie przygotowanej przez nią do tego procederu torbie dziesięć gier komputerowych oraz dwie pary markowych słuchawek o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych.

W trakcie dalszych czynności procesowych funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego drugiego komisariatu udowodnili podejrzanej, że pod koniec października tego roku z zamiarem dokonania kradzieży odwiedziła Wałbrzych dwukrotnie. 36-latka najpierw z marketu wyniosła 9 sztuk gier komputerowych o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych, a kolejny raz wyłamała elektroniczne zabezpieczenia, by ukraść konsolę do gier, ale ostatecznie porzuciła swój łup i uciekła.

Zatrzymana przez wałbrzyskich policjantów mieszkanka Jeleniej Góry przyznała się do popełnienia wszystkich czynów i stanie teraz przed sądem. Podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
2
29%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
29%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group