Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3313
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za nami 12. Konkurs "Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon"

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 30 listopada 2017, 8:56
Autor: red
Fot. UM Boguszów–Gorce
Już po raz 12 odbył się konkurs p.n. „Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon”.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie – Gorcach we współpracy z Urzędem Miejskim Boguszowa-Gorc – fundatorem nagród, Centrum Kulturalno – Kongresowym Witold, w siedzibie którego odbyła się impreza oraz Miejską Biblioteką Publiczną – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.

Na tegoroczne spotkanie grup śpiewających piosenkę turystyczną zgłosiło się 17 szkół, szkolnych kół turystycznych oraz ognisk muzycznych z powiatu wałbrzyskiego. Łącznie wystąpiło 18 solistów oraz 14 zespołów rywalizujących między sobą w 6 kategoriach – łącznie prawie 100 osób. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom przygotowania i wykonania piosenek turystycznych. W przerwie świetnie zaprezentowały się Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a opiekunowie podziękowania za wniesiony wkład w przygotowanie uczestników do konkursu.

Jury w składzie: Ewa Żakowska – Klub A Propos w Wałbrzychu, Sylwia Mielczarek – muzyk, Joanna Ciba-Falkowska – Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach, Elżbieta Bieniek-Budz – OSiR w Boguszowie-Gorcach, Jan Beszterecha po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

szkoły podstawowe – zespoły:

1 m-ce – Milena Machowska, Igor Jasiński, Amelia Tomczyk, Gabriela Stander, Nikola Stander - Szkoła Podstawowa w Jedlinie-Zdroju - opiekun Katarzyna Radziszewska

2 m-ce – Julia Ignacik, Hanna Michalak, Nikola Michalak, Oliwia Michalska, Julia Prusak - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Boguszowie-Gorcach - opiekun Sławomir Glinkowski

3 m-ce – Magdalena Miara, Hanna Kozań, Julia Bodziony, Julia Kożuch, Paulina Bielak - Szkoła Podstawowa przy Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Borze - opiekun Anna Janik

Wyróżnienie – Aniela Wieczorek, Julian Wieczorek, Jagoda Sułek, Alan Pawełek, Lena Strzępek - 111 Boguszowska Gromada Zuchowa „ Roztańczone Płomyki” - opiekun Nikola Rymaszewska

szkoły podstawowe – soliści:

1 m-ce – Karolina Dudek - Szkoła Podstawowa przy Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Borze - opiekun Anna Janik

2 m-ce – Maja Rogowska - Miejska Bibliotek Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach - opiekun Katarzyna Pierzchała

3 m-ce – Natalia Chojnacka - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 w Wałbrzychu - opiekun Anna Chrząstowska

szkoły gimnazjalne – zespoły:

1 m-ce – Dominika Malick, Maja Pietkiewicz, Alicja Ławniczak, Amelia Witkowska, Wiktoria Janicka - Gimnazjum Nr 12 przy Zespole Szkół Nr 1 Wałbrzychu - opiekunowie Grzegorz Sakowicz i Artur Ciempa

2 m-ce – Marta Świątek, Wiktoria Redka, Anna Gwiazda, Julia Kuźma, Hanna Płonka, Adrianna Czupyk - Miejska Bibliotek Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach - opiekun Katarzyna Pierzchała

3 m-ce – Wiktoria Buzarewicz, Weronika Maciosz, Aleksandra Czernik, Klaudia Poręba, Klaudia Krajewska - Gimnazjum przy Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Borze - opiekun Anna Janik

Wyróżnienie – Kinga Lisowska, Paulina Szulc, Angelika Jugo - Gimnazjum Nr 3 w Sobótce - opiekunowie Anna Ślęczak, Andrzej Mikieko

szkoły gimnazjalne – soliści:

1 m-ce Marta Świątek - Miejska Bibliotek Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach - opiekun Katarzyna Pierzchała

2 m-ce – Gabriela Zimna - Gimnazjum Nr 1 w Boguszowie-Gorcach - opiekun Artur Ciempa

3 m-ce – Angelika Jugo - Gimnazjum Nr 3 w Sobótce - opiekunowie Anna Ślęczak, Andrzej Mikieko

szkoły średnie – zespoły:

1 m-ce – Iga Domowicz, Wojciech Fryszer, Adam Wychowałek, Julia Juzków - I Liceum Ogólnokształcące przy zespole szkół Nr 1 w Wałbrzychu - opiekun Grzegorz Sakowicz

2 m-ce – Sylwia Farat, Sandra Pihut, Angelika Jugo, Jolanta Iwaniuk - Szkoła Branżowa I stopnia w Sobótce - opiekunowie Anna Ślęczak, Andrzej Mikieko

3 m-ce – Natalia Rudnicka, Marta Piwecka, Violetta Bujacz - Zespół Szkół w Szczawnie-Zdroju - opiekun Artur Ciempa

szkoły średnie – soliści:

1 m-ce – Julia Burnat - SKKT PTTK przy Zespole Szkół w Szczawnie-Zdroju - opiekun Artur Ciempa

2 m-ce - Jolanta Iwaniuk - Szkoła Branżowa I stopnia w Sobótce - opiekunowie Anna Ślęczak, Andrzej Mikieko oraz Natalia Rudnicka - Zespół Szkół w Szczawnie-Zdroju - opiekun Artur Ciempa

3 m-ce – Konrad Wosak - I Liceum Ogólnokształcące przy zespole szkół Nr 1 w Wałbrzychu - opiekun Grzegorz Sakowicz.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group