Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3884
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Za nami 3. Grand Prix Walimia MTB

Środa, 14 czerwca 2017, 15:22
Autor: PAW
Walim: Za nami 3. Grand Prix Walimia MTB
Fot. UG Walim
Malownicze i wymagające trasy, położone na terenie gminy Walim, były w minioną niedzielę miejscem kolejnych zmagań miłośników kolarstwa górskiego, biorących udział w cyklu wyścigów w ramach Pucharu Strefy MTB Sudety 2017.

Na starcie 3. Grand Prix Walimia MTB stanęło ponad 300 zawodników z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z niezwykle wymagającymi, a jednocześnie urokliwymi trasami, przebiegającymi przez Góry Sowie.

Uczestnicy wyścigu do wyboru mieli dwa dystanse, a mianowicie „Mini” o długości 23 km oraz „Mega” z 46 km do pokonania. Organizator, którym było Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, zadbał o to, aby poza doskonale przygotowanymi i oznakowanymi trasami, wyścig stanowił nie lada wyzwanie, a jednocześnie przynosił ogromną satysfakcję. Nie zabrakło bowiem wyczerpujących podjazdów i stromych zjazdów, szybkich “singli”, czy wąskich nawrotów w 100% górskim terenie. Zawodnikom natomiast towarzyszył pot, łzy i skurcze mięśni, a wszystko po to, aby przezwyciężając własne słabości, dotrzeć na metę z poczuciem wewnętrznej dumy i radości z przebytej trasy.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group