Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2512
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za nami walne zebranie koła wędkarskiego Thorez

Czwartek, 2 lutego 2017, 11:52
Aktualizacja: 12:02
Autor: red
Wałbrzych: Za nami walne zebranie koła wędkarskiego Thorez
Fot. PZW Okręg Wałbrzych
W siedzibie Koła Thorez PZW w Wałbrzychu zostało zorganizowane Walne Sprawozdawczo–Wyborcze zebranie Członków Koła.

Zebranie otworzył prezes Koła Ryszard Chaliński, który przywitał członków koła i przybyłych gości w osobach, Jerzego Szołtaniaka, Alicję Długosz, Jana Parszutę i przewodniczącego KR Czesława Ucińskiego z Koła KWK W-ch i Henryka Mizerę, prezesa Koła Mieroszów oraz gospodarza Koła Zbigniewa Begiera. Później wybrano przewodniczącego zgromadzenia, a został nim Alfred Dębny.

Podczas zebrania wręczono srebrną odznakę PZW Arturowi Sejdzie oraz medale za zasługi dla PZW, które otrzymali Tadeusz Sadowski, Antoni Marszał i Jan Chaliński.

Następnym punktem porządku obrad było odczytanie sprawozdań z działalności Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej Sądu Koleżeńskiego i Skarbnika. Po sprawozdaniach rozgorzała dyskusja, podczas której poruszono bardzo wiele kwestii.

Po dyskusji przystąpiono do wyborów prezesa Zarządu Koła. Komisja Wyborcza przedstawiła kandydata, byłego prezesa Koła Ryszarda Chalińskiego. Był to jedyny zgłoszony kandydat i jednogłośnie w jawnym głosowaniu powołano na prezesa Koła Ryszarda Chalińskiego. Do Zarządu powołano: Tadeusza Wintoniaka, Jerzego Nowaka, Jana Chalińskiego, Andrzeja Czopa i Bożenę Kawecką. Do Komisji Rewzyjnej wybrano Kazimierza Szarugę, Tadeusza Sadowskiego, Ireneusza Bagdzińskiego i Józefa Mikę. Do Sądu Koleżeńskiego wybrano Alfreda Dębnego, Stanisława Gajzlera, Kazimierza Krzesińskiego i Piotra Rubajczyka. Delegatem na Zjazd po głosowaniu został Ryszard Chaliński, a jego zastępcą Jerzy Nowak.

Po emocjach związanych z wyborami, prezes przedstawił plan działania Zarządu Koła, skarbniczka preliminarz budżetowy, a Komisja Uchwał i Wniosków, wnioski zgłoszone przez biorących udział w zgromadzeniu.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group