• Niedziela, 22 września 2019
  • Godz. 6:14
  • Imieniny: Joachima, Maurycego, Tomasza
  • Czytających: 2216
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

Wiadomości: REGION, Świebodzice
Sobota, 1 grudnia 2018, 10:42
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Wspólne działania świebodzickich policjantów z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno–Skarbowego Oddział w Wałbrzychu doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie Świebodzic.

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego terenie Świebodzic zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier zręcznościowych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych o wartości 15 tysięcy złotych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy oraz środki pieniężne w kwocie 2,5 tysiąca złotych. Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
25%
Nudzi
1
13%
Smuci
3
38%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 6-12-2018 23:45
W salonie toto to przynajmniej wiadomo że maszyny są sprawne a w takich nielegalnych dziuplach to może tylko na przegrywanie są ustawione.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group