Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4702
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Świdnica: Zabili szczeniaki w Świdnicy

Sobota, 5 stycznia 2013, 16:07
Autor: opr.red.
REGION, Świdnica: Zabili szczeniaki w Świdnicy
Fot. red.
W ostatnich dniach mieszkańcami Świdnicy i okolicy wstrząsnęła informacja o bestialskim mordzie 6 szczeniąt.

Do zdarzenia doszło 28 grudnia około 13.00. Wtedy patrol Straży Miejskiej przyjął informację, że przy ul. Sikorskiego w Świdnicy na jednej z prywatnych posesji doszło do bestialskiego zamordowania 6 szczeniąt. Na posesji znajdowały się dorosłe psy oraz szczenięta. Właśnie te szczenięta stały się celem ataku nieznanych sprawców. Właściciela posesji nie było w tym czasie, na miejscu. Zresztą przebywa on tam dość rzadko. Szczenięta zostały bestialsko zatłuczone łopatą. Strażników miejskich o całym zdarzeniu poinformowała jedna z mieszkanek tej miejscowości. Mężczyźni, którzy zaatakowali szczenięta, nie reagowali na krzyki kobiety, a po dokonaniu bestialskiego czynu, wsiedli do samochodu i odjechali z miejsca zdarzenia.

- Otrzymaliśmy informacje w tej sprawie od straży miejskiej i prowadzimy czynności wyjaśniające – mówi Katarzyna Czepil z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Policjanci po kilku dniach od zdarzenia wytypowali mężczyzn, którzy są prawdopodobnie odpowiedzialni za ten bestialski czyn. Podejrzewani o to nieludzkie zachowanie mężczyźni zostaną przesłuchani i dopiero wtedy będzie można powiedzieć więcej o całym zdarzeniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group