Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 4872
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Zaczynają walkę o I ligę

Piątek, 11 marca 2022, 10:59
Aktualizacja: 14:02
Autor: PAW
Kraj: Zaczynają walkę o I ligę
Fot. MKS Chełmiec Wałbrzych
Nie w Wałbrzychu jak pierwotnie planowano, a w Legionowie, nasze siatkarki II–ligowego MKS–u Chełmca Wodociągi Wałbrzych zagrają o 1 ligę.

Pomimo trudnego tygodnia podopieczne trenera Marka Olczyka już dziś rozpoczną zmagania w turnieju półfinałowym o awans do I ligi siatkówki kobiet.

- Bardzo się cieszymy, że tak naprawdę rzutem na taśmę, ale udało nam się awansować do półfinałów i już powtórzyć wynik z tamtego sezonu. Mimo, że ten tydzień nie był dla nas łaskawy, to jedziemy do Legionowa bardzo zmotywowane i głęboko wierzymy, że uda nam się zaprezentować z dobrej strony i uzyskać awans do turnieju finałowego - powiedziała kapitan zespołu Aleksandra Małodobra.

Transmisja live z turnieju na profilu LTS Legionovia:

- Mimo przeciwności losu jesteśmy w drodze na półfinałowy turniej barażowy o 1 ligę. Nastawienie? Jak zawsze bojowe. Wzmocnione doświadczeniem z zeszłego roku jedziemy do Legionowa z uniesioną głową i zrobimy co w naszej mocy, żeby pokazać jak najwyższy siatkarski poziom. Głodne gry, świetnie przygotowane motorycznie i taktycznie spowodują, że będziemy stanowiły mocną jednostkę na weekendowym turnieju. Ambicje są, aby co najmniej poprawić zeszłoroczny wynik. Jak będzie? Boisko zweryfikuje - dodaje nasza atakująca Nicole Jochym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group