Czytających: 4741

Wałbrzych, Nowe Miasto: Zagłębie lepsze od Grodna w sparingu

Poniedziałek, 8 marca 2010, 21:02
Aktualizacja: 21:48
Walczące o awans do klasy A Zagłębie Wałbrzych wygrało w miniony weekend 3:2 sparing z Grodnem Zagórze Śląskie. Wszystkie gole dla zielono–czarnych strzelił Michał Gryguć.

Pomimo, iż zagłębiacy zagrali w rezerwowym składzie, po przerwie udało im się zdobyć zwycięskiego gola. Najpierw jednak do siatki trafili gracze z Zagórza Śląskiego, a dokładnie Dominik Krzysik. Gola wyrównującego strzelił Michał Gryguć. Po kilku groźnych akcjach pod bramką Gałka, ponownie na prowadzenie wyszli zawodnicy Grodna. Tym razem wałbrzyszan zaskoczył Paweł Czeleń. Jeszcze przed przerwą wyrównał Gryguć, który to po dokładnym dograniu w 80 minucie meczu przez Sawulczuka ustalił wynik spotkania na 3:2 dla Zagłębia.

Zagłębie Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 3:2 (2:2)
Zagłębie: Gałek - Borcoń, Slisz, Wosiński M, Suchara, Sawulczyk, Smolec, Gryguć, Szymaniak, Dobiega P, Nowak
Grodno: Kudaj - Jaśkiewicz, Satnisławski, Inglot, Michalak P, Fedycki, Michalak K, Sajdak, Aftyka, Czeleń, Krzysik D oraz Rymarowicz, Strzelec, Boruszewski