Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zagłosuj na PSP nr 15

Środa, 30 maja 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Zagłosuj na PSP nr 15
Fot. red
PSP nr 15 w Wałbrzychu uczestniczy w głosowaniu ogólnopolskim i walczy o wygranie budowy boiska szkolnego.

Ruszyła szósta edycja ogólnopolskiego programu społecznego „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Jedna szkoła podstawowa, dzięki swoim uczniom oraz lokalnej społeczności, wygra wielofunkcyjne boisko szkolne.

Przed nami wielkie święto piłkarskie. To dobry moment, aby porozmawiać z najmłodszymi o piłce nożnej i dobrych zwyczajach w kibicowaniu. Okazją do tego jest coroczny konkurs dla szkół podstawowych „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży idei aktywnego spędzania wolnego czasu, a także stwarzanie warunków do uprawiania sportu, zwłaszcza dyscyplin drużynowych.

Podobnie jak w poprzednich latach do konkursu zaproszone zostały szkoły podstawowe z małych miejscowości z całej Polski. Zadaniem konkursowym jest grupowe przygotowanie pracy plastycznej prezentującej barwy i atrybuty szkolnej reprezentacji piłkarskiej oraz kibiców drużyny, a także dobre zwyczaje w kibicowaniu. Uczniowie, rywalizujących ze sobą szkół, mają niepowtarzalną okazję wygrania dla swojej szkoły boiska z prawdziwego zdarzenia!

Konkurs realizowany jest na stronie www.koloroweboiska.pl. Znajdują się tam profile ponad 230 szkół ze zdjęciami i opisem pracy konkursowej oraz informacjami na temat szkoły.

O zwycięstwie decydują internauci, którzy głosując w serwisie decydują o wyborze dziesięciu najlepszych prac. Każda szkoła biorąca udział w konkursie ma dostęp do materiałów promocyjnych, takich jak wersja elektroniczna ulotki, plakatu oraz banera internetowego, dzięki którym może promować pracę konkursową wśród lokalnej społeczności, tym samym zwiększając swoją szansę na zwycięstwo.

Głosować można na www.koloroweboiska.pl codziennie w terminie 18 maja – 18 czerwca. Spośród dziesięciu prac konkursowych z największą liczbą głosów jury wyłoni zwycięzcę, który już od nowego roku szkolnego będzie mógł cieszyć się nowym boiskiem! Nagrodami za 2. i 3. miejsce jest sprzęt sportowy, natomiast zdobywcy miejsc od 4 do 10 otrzymają farby na remont szkoły.

PSP nr 15 w Wałbrzychu to jedyna szkoła z Wałbrzycha, która uczestniczy w tym konkursie i dlatego zachęcamy, by wałbrzyszanie zrobili coś dla naszych dzieci. Mogą wspomóc szkołę. W tej chwili sPSP nr 15 zajmuje 52. miejsce, ale głosowanie trwa do 18 czerwca, więc wszystko może się jeszcze zdarzyć.

Strona z konkursem: www.koloroweboiska.pl
Strona szkoły psp15: www.http://psp15.edu.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group