Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3091
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zajęcia z OSiRem

Czwartek, 19 lipca 2012, 10:49
Aktualizacja: 10:54
Autor: PAW
Wałbrzych: Zajęcia z OSiRem
Fot. OSiR Wałbrzych
W drugim tygodniu aura była nieco mniej słoneczna, ale mimo to dalej przeżywaliśmy oblężenia na obiektach podczas „Wakacji z OSiRem".

Tradycyjnie największą popularnością cieszy się piłka nożna, jednak to w siatkówce plażowej mieliśmy miłe odwiedziny gości mieszkających na co dzień 120 km od Wałbrzycha.

Po drugim tygodniu zajęć na wszystkich obiektach (sportowe i rekreacyjne) liczba uczestników i korzystających zamyka się w liczbie 7947 osób. Jest to bardzo dobry znak, że tegoroczne „Wakacje z OSiRem” są atrakcyjnym produktem, z którego wałbrzyszanie bardzo chętnie korzystają.

Wyniki:

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka – Publiczne Gimnazjum nr 1 – Śródmieście:

Kategoria 14-16 lat (szkoły gimnazjalne):

1. Białka 8 pkt.
2. Inni 6 pkt
3. Podgórze 5 pkt.
4. Nówka 4 pkt.
5. Barca 3 pkt.
6. Matadorzy 3 pkt.
7. Desperados 2 pkt.

W turnieju piłki nożnej brało udział 27 zawodników.

W zajęciach otwartych z koszykówki i siatkówki brało udział 18 osób.


Kategoria do 13 lat (szkoły podstawowe):

1. Boca 11pkt.
2. F.C. Barcelona 8 pkt.
3. Boca Juniors 6 pkt.
4. Puchatki 5 pkt.
5. Gumisie 5 pkt.
6. Podgórze 3 pkt.
7. Bezdomni 2 pkt.
8. Pogromcy Boca 1 pkt.

W turnieju wzięło udział 32 zawodników.

W zajęciach koszykówki i trójek siatkarskich brało udział 14 osób.


Kategoria OPEN:

1. Boca 7pkt
2. Barca 5 pkt
3. Nówka 4 pkt.
4. Podgórze 3. pkt.
5. Desperados 2 pkt.

W turnieju piłki nożnej brało udział 26 zawodników.

W zajęciach siatkówki i koszykówki uczestniczyło 14 osób.


Kategoria 14-16 lat (szkoły gimnazjalne):

1. Podgórze 10 pkt
2. Białka 8 pkt
3. Inni 7 pkt
4. Barca 5 pkt
5. Podgórze 5 pkt
6. KS Korki 4 pkt
7. Nówka 4 pkt.
8. Barca 3 pkt.
9. Matadorzy 3 pkt.
10. Desperados 3 pkt.
11. Al. Kaida 3 pkt.
12. Nówka 2 pkt.
13. White Stone 1 pkt.

W turnieju brało udział 38 zawodników.

W zajęciach koszykówki i siatkówki brało udział 26 osób.


Kategoria do 13 lat (szkoły podstawowe):

1. Boca 16pkt.
2. F.C. Barcelona 12 pkt.
3. Puchatki 9 pkt.
4. Boca Juniors 8 pkt.
5. Gumisie 5 pkt.
6. Podgórze 3 pkt.
7. Bezdomni 2 pkt.
8. Pogromcy Boca 1 pkt.
9. Nówka 1 pkt.

W turnieju piłki nożnej grało 38 zawodników

W zajęciach koszykówki i siatkówki brało udział 17 osób.

W drugim tygodniu zajęć udział wzięło 250 zawodników.

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka - Gminny Zespół Szkół nr 2 – Stary Zdrój:

Piłka nożna 14-16 lat:

Finał:

FC Santos – FC Polna 3 : 1

Klasyfikacja końcowa:

FC Santos 14 pkt
Podgórze 8 pkt
FC Warzywko 6 pkt
Boca Juniors 6 pkt
KS Korki 5 pkt
KP Wierzaki 4 pkt
Al Kaida 3 pkt
FC Chłopaki 2 pkt
KP Żwir 1 pkt
AC Kapcie 1 pkt


Piłka Nożna 17 lat i starsi:

Finał:

MKS Wałbrzych – FC Warzywko 11 : 7


Klasyfikacja końcowa:

MKS Wałbrzych 3 pkt
FC Warzywko 2 pkt
KS Piwo 1 pkt
Opętani


3-ki siatkarskie:

Finał :

Chełmiec – AKS 2 : 1


Klasyfikacja końcowa:

Chełmiec 7 pkt
Zaksa 5 pkt
Siatkarze 4 pkt
AKS 2 pkt
PG 2 2 pkt
Oczodoły 1 pkt


Piłka Nożna do 13 lat:

Finał:

FC Warzywko – FC Polna 1 : 4


Klasyfikacja końcowa:

FC Polna 5 pkt
FC Warzywko 3 pkt
FC Chłopaki 1 pkt
Kosiarze 1 pkt


Piłka noża – Turnieje Otwarte:

Finał czwartek:

FC Dzikie Kuny – KP Żwir 2 : 1

Finał piątek:

FC Dzikie Kuny – Polaris 5 : 4


Klasyfikacja końcowa:

FC Dzikie Kuny 14 pkt
FC Polna 10 pkt
KP Żwir 8 pkt
FC Warzywko 8 pkt
Santos 7 pkt
River Plate 6 pkt
Po Nocce 6 pkt
2,5 w Kredo 4 pkt
Polaris 3 pkt
Andora 3 pkt
Kosiarze 2 pkt
FC Chłopaki 2 pkt


Streetball:

Finał:

Alkatraz – Facebook 11 : 6


Klasyfikacja:

Alkatraz 4 pkt
Górnicy 3 pkt
Facebook 3 pkt
Ziutki 2 pkt

Piłka nożna – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 – Podzamcze:

Kategoria do 13 lat (szkoły podstawowe):

1. Zakapiory – 7 pkt
2. FC Parodia – 6 pkt
3. Jawor – 5 pkt
4. Co Ja Pacze – 4 pkt
5. MKZ Team – 3 pkt
6. Boca – 2 pkt
7. Transformers – 1 pkt

Kategoria 14-16 lat (szkoły gimnazjalne):

1. Santos – 12 pkt
2. Corinthians – 11 pkt
3. La Roja – 10 pkt
4. Zapomniałem – 9 pkt
5. Andora – 8 pkt
6. Wolni Strzelcy – 7 pkt
7. Sroka Team – 6 pkt
8. Al-Kaida – 5 pkt
9. Białka – 4 pkt
10. Magistrzy – 3 pkt
11. Boca Juniors – 2 pkt
12. Mokasyny – 1 pkt

Kategoria OPEN:

1. La Roja – 4 pkt
2. Bez Nazwy – 3 pkt
3. Królewscy - 2 pkt
4. Matadorzy – 1 pkt

Kategoria do 13 lat (szkoły podstawowe):

1. Zakapiory – 6 pkt
2. FC Parodia – 5 pkt
3. Co Ja Pacze – 4 pkt
4. Jawor – 3 pkt
5. MKZ Team – 2 pkt
6. Boca – 1 pkt

Kategoria 14-16 lat (szkoły gimnazjalne):

1. Santos – 9 pkt
2. La Roja – 8 pkt
3. Galaktikos – 7 pkt
4. Zapomniałem – 6 pkt
5. Al-Kaida – 5 pkt
6. Dill Azetbe – 4 pkt
7. Wolni Strzelcy – 3 pkt
8. Andora – 2 pkt
9. Odrzuceni – 1 pkt

W drugim tygodniu zajęć udział wzięło 266 zawodników.

KLASYFIKACJA PO DRUGIM TYGODNIU:

Kategoria do 13 lat (szkoły podstawowe):

1. Zakapiory – 21 pkt
2. FC Parodia – 20 pkt
2. Co Ja Pacze – 20 pkt
4. Jawor – 14 pkt
5. MKZ Team – 8 pkt
6. Starówa – 6 pkt
7. Boca – 6 pkt
8. Hiszpania – 5 pkt
9. Mini KP Żwir – 4 pkt
10. Puchatki – 2 pkt
11. Zabójcze Strzały – 1 pkt
12. Transfomers – 1 pkt

Kategoria 14-16 lat (szkoły gimnazjalne):

1. La Roja – 34 pkt
2. Santos – 31 pkt
3. Wolni Strzelcy – 27 pkt
4. Galaktikos – 22 pkt
4. Corinthians – 22 pkt
6. Al-Kaida – 15 pkt
6. Sroka Team – 15 pkt
6. Zapomniałem – 15 pkt
9. Odrzuceni – 14 pkt
9. Andora – 14 pkt
11. Białka – 13 pkt
12. Diil Azetbe – 4 pkt
13. Magistrzy – 3 pkt
14. FC Podgórze – 2 pkt
15. Boca Juniors – 2 pkt
16. Neonówka – 1 pkt
17. Mokasyny

Kategoria OPEN:

1. Hińscy zwiadowcy na urlopie (oryginalna pisownia) – 5 pkt
1. La Roja – 5 pkt
3. Matadorzy – 4 pkt
3. Królewscy – 4 pkt
5 Portugalia – 3 pkt
5. Bez nazwy – 3 pkt
7. Podzamcze – 1 pkt


Siatkówka, koszykówka – Publiczne Gimnazjum nr 6 - Piaskowa Góra:

KOSZYKÓWKA DRUŻYNY 5 OSOBOWE - KLASYFIKACJA GENERALNA PO DRUGIM TYGODNIU:

1. CELTOWIE - 4 pkt
2. GÓRNIK - 3 pkt
3. BRAZZERS - 3 pkt
4. PIASKOWA - 2 pkt
5. WYJADACZE - 1 pkt
6. BEZ POPITKI - 1 pkt

TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASYFIKACJA GENERALNA PO DRUGIM TYGODNIU:

1. CHEŁMIEC - 6 pkt
2. ŁASKO TEAM - 5 pkt
3. SOMGORSI - 4 pkt
4. ŁACIATE - 4 pkt
5. BEZ NAZWY - 4 pkt
6. ŁOWCY SKÓR - 3 pkt
7. BRAZYLIA - 2 pkt

TURNIEJ STRETBALLA - KLASYFIKACJA GENERALNA PO DRUGIM TYGODNIU:

1. TURBO GROSZKI 9 pkt
2. ROLNICY 6 pkt
3. BIELAWSKI TEAM 3 pkt
4. BRACIA SŁABY 2 pkt
5. DELIQENTES 1 pkt

Pallotyński Integracyjny Ośrodek Wsparcia Dziennego – Podgórze:

Gry i zabawy na świeżym powietrzu (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, ringo, przeciąganie liny, siłowanie się na rękę, wyścigi) - 23 uczestników:

Skatepark - Piaskowa Góra - 78 korzystających

Basen ul. Bystrzycka - Rusinowa - ok. 6000 korzystających

Stadion ul. Kusocińskiego - Siatkówka plażowa (poniedziałki i piątki) - Piaskowa Góra:

W poniedziałek 16 lipca na boiska siatkówki plażowej zagościła para z Jakubowa Lubińskiego - wałbrzyskie pary okazały się bardzo gościnne, bowiem wspomniany duet (który dzięki wsparciu OSP Jakubowo Lubińskie oraz władzom gminy mogły przebyć blisko 120 km, aby zagrać z najlepszymi parami tegorocznych wakacji z Osirem) wygrał całe zawody deklasując rywali (bez straty ani jednego seta).

KLASYFIKACJA po 2 TYGODNIACH:

1. Adamczyki – 13 pkt
2. Denar Skład – 11 pkt
3. Wrocławskie Kangury – 8 pkt
4. AKS – 6 pkt
5. OSP Jakubowo Lubińskie – 5 pkt
6. Skra – 5 pkt
7. Kamienna Góra – 4 pkt
8. SLU – 3 pkt
9. Bez Nazwy – 3 pkt
10. Victoria – 2 pkt
11. Spółka Zło – 2 pkt

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group